او همچنین گفت: «خیلی اسامی تازه دیدم که در کنار کسانی که هر ساله شرکت می‌کردند در این دوره آثارشان معرفی می‌شود. سهم هنرمندان مقیم شهرستان هم مانند همیشه بسیار بالاست؛ امسال اصفهانی‌ها غوغا کردند و حدود یک‌سوم آثار از اصفهان آمده است، از شیراز، مشهد، رشت و کرمان هم کارهایی ارائه می‌شود.»

او درباره حضور آثار چهره‌های شناخته شده گفت: «چند مجموعه‌دار کارهای زیبایی دادند؛ آثاری از پرویز کلانتری، رضا مافی، فرامرز پیلارام، پروانه اعتمادی، ناصر اویسی، اردشیر محصص، کامبیز درمبخش و ...»

گلستان درباره قیمت آثار گفت: «قیمت آثار از ۲۵۰ هزار تومان شروع می‌شود، اما میانگین قیمت‌ها حدود یک تا پنج میلیون تومان است، گران‌ترین اثر هم ۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.» او درباره دوری‌اش از گالری گلستان و عدم برگزاری نمایشگاه به روال همیشگی گفت: «چه کسی فکر می‌کرد که سر و کارمان به این کرونای ملعون بیفتد. واقعا از پنج دقیقه دیگرمان خبر نداریم. خدا به‌خیر بگذراند. دیروز رفتم یک پرونده از گالری بردارم، اشک به چشمانم آمد و خوب همه جا را نگاه کردم و شروع کردم به گردگیری و در واقع غبارروبی جایی که سی و دو سال در آن زندگی و کار کردم و بسیار خوش بودم. خیلی دلم تنگ شده. امیدوارم زودتر از شر این ملعون راحت بشویم. آمین یا رب‌العالمین.»

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند