حیدرعلی عاشق در این ویدئو گفته بود: «من در همه جشنواره‌های موسیقی نواحی ایران فعالیت داشته و در همه این رویدادها نیز از برگزارکنندگان، جایزه دریافت کرده و مورد قدردانی قرار گرفته‌ام. اکنون مدتی است که در بیمارستان قائم مشهد بستری هستم، اما یک نفر از من دلجویی نمی‌کند. انگار همه منتظر هستند ما بمیریم. این شرایطی است که برای هنرمندان هم نسل من نیز به وجود آمده بود. جناب آقای مدیرکل ارشاد خراسان شما به خاطر سایه ما هنرمندان در اینجا نشسته‌ای، پس چرا از ما هنرمندان دلجویی نمی‌کنی و خبری نمی‌گیری؟»

پس از انتشار این ویدئو، او در گفت‌وگویی نیز افزود: «من تنها هنرمندی نیستم که این روزها در شرایط خوبی قرار ندارد، آنچه برای من مهم است وضعیت مشابه تعدادی دیگر از هنرمندان است که اکنون اصلا در وضعیت خوبی قرار ندارند و لازم است مدیران فرهنگی فکری برای این شرایط داشته باشند. این اصلا زیبا نیست که بعد از درگذشت هنرمندان به فکر چه کنم چه‌کنم باشیم. من امیدوارم بالاخره روزی این شرایط به وجود بیاید که هنرمندانی مثل من وقتی در بیمارستان بستری می‌شوند دغدغه‌های این‌چنینی نداشته باشیم.»

مدتی بعد از انتشار این فیلم مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از او دلجویی کردند و معاون هنری و سینمایی این اداره کل گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا با توجه به اهمیت سلامتی هنرمندان، به ویژه استادان پیشکسوت و بنا به دستور دکتر مروارید، به صورت مستمر جویای احوال این هنرمندان از طرق مختلف بوده‌ایم که با توجه به نبود امکان دیدار حضوری به خاطر خطر ابتلا به بیماری کرونا، عیادت‌ها به صورت تلفنی صورت پذیرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند