‌هامونی مدیرعامل فرابورس درمورد شیوه واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش‌خصوصی گفت: «این دو باشگاه در فرابورس پذیرش نخواهند شد و تنها درج نماد و قابل معامله شدن سهام آنها صورت خواهد گرفت. هماهنگی‌های لازم درخصوص ابهامات به‌ویژه مربوط به دریافتی و پرداختی‌ها نیز درحال رفع است.»

 حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه‌ها، هیات‌های فوتبال و ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها زمان آغاز تمرینات تیم‌ها را 29 خرداد اعلام کرد.

 مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: «ویلموتس سر ما کلاه گذاشت! او می‌گوید بند پرداخت سه ماه غرامت در صورت فسخ قرارداد را ما اضافه کردیم اما این درست نیست.»

 سردارآزمون درباره اخبار پیرامون انتقالش به باشگاه‌های دیگر گفت: «شخصا دوست ندارم درباره هرگونه پیشنهاد تیم‌ها صحبت کنم. دنبال تیتر شدن در روزنامه‌ها نیستم و وقتی خبری نهایی شد صحبت خواهم کرد.»

 روزنامه ابولا یکی از مطرح‌ترین رسانه‌های ورزشی کشور پرتغال اعلام کرد تیم فوتبال پورتو این کشوربه دنبال خرید مهدی طارمی است.

 فدراسیون فوتبال ایران باتوجه به تصمیم فیفا جهت تعویق مسابقات جام‌جهانی فوتسال تا سال 2021، پیشنهاد کرد زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا نیز از سال 2020 به 2021 موکول شود.

 یکی از بازیکنانی که این روز‌ها شایعات زیادی در رابطه با جدایی‌اش از استقلال و پیوستن او به یک تیم اماراتی بر سر زبان‌ها افتاده، شیخ دیاباته است.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند