سهیل مهدی، مسوول کمیته مسابقات فوتبال کشوردرمورد آغاز مسابقات گفت: «امیدواریم به‌زودی به سمت آغاز تمرینات تیم‌ها برویم. مردم مشتاق آغاز فوتبال هستند. منتظر هستیم ستاد کرونا تاریخ شروع تمرینات را به ما بگوید.»

 محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که هزینه‌کردهایش درفوتبال هیچ سودی برای او نداشته است. او از عدم درآمدزایی باشگاه‌ها انتقاد کرد.

 فرهاد مجیدی سرانجام دیروز با احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال دیدار و گفت‌و‌گو کرد تا شائبه اختلاف این دو کمرنگ شود. گفته می‌شود در این ملاقات مجیدی درخواست کرده برادرش به‌عنوان سرپرست تیم استقلال انتخاب شود.

 فدراسیون بین‌المللی ورزش زنان ایران که ۲۱ ماه از مصوبه احیای آن می‌گذرد با در اختیارگرفتن دفتر محل کار و استقرار مسوولانش در آن، وارد پروسه جدیدی از حیات خود شد تا یک گام به فعالیت رسمی نزدیک‌تر شود.

 بازیکنان پرسپولیس طی ۴ ماه گذشته فقط ۳ تا ۴ درصد از پول قراردادشان را دریافت کرده‌اند و به همین دلیل شایعاتی مبنی بر اعتصاب آنها و عدم حضور در تمرینات منتشر شده است.

 فدراسیون کشتی با توجه به تعویق المپیک و زمان ایجاد‌شده تا این رویداد بزرگ، تدوین چرخه رقابت‌های انتخابی را در دستور کار قرار داده که می‌توان آن را دغدغه و چالش مهمی خواند.

 محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال درمورد انتخاب مربی تیم ملی گفت: «برای من مربی داخلی و خارجی فرقی نمی‌کند. البته باید انتظارات تنظیم شوند تا متناسب با واقعیت‌های موجود باشد.»

 وزیر داخلی ایتالیا به باشگاه‌های فوتبال این کشوراجازه داد تا تمرین‌های خود را از دیروز آغاز کنند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند