فیفا رای خود برای شکایت ماریو بودیمیربازیکن سابق پرسپولیس، پس از بررسی لایحه دفاعیه این باشگاه را صادرکرد. بر این اساس باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ ۴۷۵ هزار یورو به این بازیکن کروات به اضافه پنج درصد غرامت این قرارداد محکوم شده است.

 بنا بر ادعای سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، ادامه حضور وحید هاشمیان در تیم ملی به‌عنوان مربی ۹۵ درصد قطعی است. با این شرایط هاشمیان که از زمان مارک ویلموتس مربی تیم ملی بود، حالا به‌عنوان کمک‌مربی اسکوچیچ کارش را ادامه خواهد داد.

 باشگاه سپاهان در دیدار هفته بیستم به علت عدم حضور در میدان مقابل پرسپولیس با حکم کمیته انضباطی ۳ بر صفر بازنده اعلام شد. در این رابطه، مدیران باشگاه اصفهانی امروز جلسه‌ای در مورد اعتراض به این رای برگزار می‌کنند. خروجی این جلسه، احتمالا اعتراض به رای با ارائه مدارک جدید خواهد بود. تابش مدیرعامل سپاهان دیروز گفته بود این باشگاه رای کمیته انضباطی را قبول ندارد.

 به گزارش روزنامه الریاضیه عربستان، کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز با حضور برخی نمایندگان غرب این قاره از جمله عربستان، ایران و امارات جلسه‌ای را برگزار می‌کند تا درباره تعویق زمان برخی دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام‌ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به‌خاطر شیوع ویروس کرونا تصمیم‌گیری کنند.

 علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می‌شود انگیزه و تمرکز ندارد، گفت: «اگر بی‌انگیزه بودم که نیم فصل از پرسپولیس می‌رفتم و نمی‌ماندم. در این تیم ماندم که قهرمانی چهارم را کسب کنیم. صلاحدید کادرفنی بوده که بازی نکنم.»

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند