بازی‌های فوتبال در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار خواهد شد؛ اما برخی از بازیکنان و مربیان درخواست تعطیلی کامل مسابقات را داشته‌اند. مهرزاد خلیلیان سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش کشور اما تاکید کرد مسابقات فوتبال مساله‌ای نیست که به‌زودی بتوانیم تعطیل کنیم.

 امروز روز تعیین‌کننده‌ای برای فوتبال آسیا خواهد بود چون با شیوع ویروس کرونا در برخی کشورها همه نگاه‌ها به تصمیم سرنوشت‌ساز کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا دوخته شده است. قرار است تصمیمی سرنوشت‌ساز برای تعطیلی این فصل لیگ قهرمانان اتخاذ شود.

 اسکوچیچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران به بیان زندگی شخصی و حرفه‌ای خود در تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و تاکید کرد در ایران احساس امنیت بیشتری نسبت به برخی کشورهای غربی دارم فقط شاید ترافیک ایران مشکل بزرگی برای من باشد.

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مسعود شجاعی کاپیتان تراکتورسازی را سه جلسه از همراهی تیمش محروم کرد. این محرومیت به‌دلیل تخلفات و بدرفتاری شجاعی با داور در بازی تیمش با گل‌گهر سیرجان اعمال شده است. مدیران این باشگاه قصد دارند به این حکم کمیته انضباطی اعتراض کنند.

 از مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب دو بازی مهم و جذاب برگزار خواهد شد. رئال مادرید در بازی رفت میزبان منچسترسیتی است و در بازی دیگر که از ساعت ۲۳:۳۰ آغاز می‌شود یوونتوس میهمان لیون فرانسه خواهد بود.

 پس از استعفای محمدرضا مهاجری از سرمربیگری نساجی مازندران، محمود فکری به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. فکری تاکید کرده نساجی شرایط چندان مناسبی در جدول ندارد و با توجه به ۱۰ بازی سرنوشت‌ساز باقی‌مانده، وقتی برای اتلاف نداریم.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند