صادق توکلی، بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون پیش از ظهر دیروز درگذشت. توکلی در آثاری همچون فیلم سینمایی «آژانس شیشه‌ای»، سریال تلویزیونی «عیاران» و سریال تلویزیونی «بوی غریب پاییز» بازی کرده بود.

 نمایشگاه منتخبی از آثار سیزدهمین دوسالانه عکس ایران با عنوان «نگاهی دیگر»، از دیروز در خانه هنرمندان ایران برپاست و تا نهم مهرماه در گالری‌های بهار و نامی نمایش این آثار ادامه دارد. این نمایشگاه از سوی انجمن عکاسان ایران با همکاری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و منتخبی از عکس‌های سیزدهمین دوسالانه عکس ایران به نمایش گذاشته می‌شود. سیزدهمین دو سالانه عکس ایران با موضوع آزاد و در دو بخش «آرت‌ فتوگرافی» یا عکاسی هنری و عکاسی خلاقانه توسط انجمن عکاسان ایران برگزار می‌شود.

 نمایشگاه نقاشی «برای عشق و صلح» امروز همزمان با روز جهانی صلح در تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه یک روزه می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۸ امروز به مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند. این مجموعه تا ساعت ۱۹ فعال است.

 گالری آب انبار مجموعه‌ای از عکس‌های ژوبین میراسکندری را از ۲۹ شهریور تا ۱۷ آبان به نمایش می‌گذارد. همزمان با گشایش این نمایشگاه کتاب آثار این هنرمند نیز رونمایی می‌شود. این عکس‌ها محصول کار عکاس از سال ۱۳۸۴ تا امروز است.

 پنجمین همایش بین‌المللی شمس و مولانا در تاریخ ۷ و ۸مهرماه ۱۳۹۸ (۲۹ و ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹) در شهرستان خوی برگزار می‌شود. موضوع شمس و مولانا از منظر پژوهش‌های ادبی و عرفانی و پژوهش‌های میان رشته‌ای ازجمله محورهای مهم این همایش بین‌المللی است.

 فصل جدید برنامه «رادیکال سه» با محوریت بررسی ابعاد زندگی و فعالیت‌های شخصیت‌های تاریخ معاصر ایران هر هفته پنج‌شنبه‌ها روی آنتن شبکه سه می رود. برنامه «رادیکال سه» در این سری خود نسبت عملکرد و تاثیرگذاری شخصیت‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه ایران را با آرمان‌های استقلال، آزادی، عدالت و پیشرفت مورد بررسی قرار می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند