پوست‌اندازی سریال‌ها در سیما

گیله وا

سریال «گیله‌وا» به کارگردانی اردلان عاشوری از امروز روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. این سریال با موضوعی عاشقانه در تلاش است با نگاهی عاطفی، به زندگی مردم شمال ایران در بستر اتفاقات تاریخی سال ۱۲۹۷ بپردازد و روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و نقش انگلستان در امور داخلی کشور در صد سال گذشته باشد. حمیدرضاپگاه، ستاره اسکندری، امیر حسین صدیق، بهروز شعیبی، مهدی زمین‌پرداز، امیر‌حسین هاشمی، مهران رجبی و پریا مردانیان بازیگران این سریال هستند. سریالِ «گیله وا» در هفت قسمت و در شهرهای کیاشهر، سیاهکل و تهران تصویربرداری شده است.«گیله‌وا» از شنبه حوالی ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

خانواده دکتر ماهان

علی محمد قاسمی این سریال را کارگردانی کرده است و بهروز خوش‌رزم نیز تهیه کنندگی آن را در استان مازندران برعهده دارد. این سریال شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده‌زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است. از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است؛ از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست‌بوم همراه کند.

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش‌رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار و... بازیگران سریال تلویزیونی خانواده دکتر ماهان هستند که در تهران جلوی دوربین رفتند.

عروس تاریکی

محمود معظمی این سریال را کارگردانی کرده و محمدرضا تختکشیان تهیه کنندگی آن را برعهده دارد. داستان از جایی آغاز می‌شود که زن و شوهری به نام سیمین و سیاوش پس از سال‌ها جدایی، قصد بازگشت به هم را دارند. در این مسیر برای ساخت زندگی جدید باید با مهارت‌های زندگی آشنا شوند و با تلاش و امید و گذشت خوشبختی را بنا کنند. خوشبختی تصادفی نیست، ساختنی است... رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سپیده خداوردی، حمیرا ریاضی، سید مهرداد ضیایی، شهرزاد کمال زاده، مهوش صبرکن، رحمان باقریان، شهاب شادابی، ساناز سعیدی، شمسی فضل‌الهی، مریم کاویانی، آزاده ریاضی، آزیتا ترکاشوند، مهسا هاشمی، محمدرضا هاشمی و سعید رضایی از بازیگرانی هستند که در عروس تاریکی ایفای نقش می‌کنند. این سریال در ۶۰قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده است. عروس تاریکی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

این مطلب برایم مفید است