فیلم گلس که به تازگی اکران‌شده مسیر تجربه فروش فوق العاده را در پیش گرفته و روزانه به‌طور میانگین ۱۶ میلیون دلار فروش رفته است. این فیلم ‌در دومین هفته اکرانش با فروش ۱۹میلیون دلار همچنان فیلم اول باکس آفیس آمریکا ماند. البته این فیلم در هفته دوم اکران، افت ۵۳درصدی داشته و با این حال بعد از گذشت ۱۰روز از اکرانش، مجموع فروشش به ۵/ ۷۳میلیون دلار رسیده است. گلس در هفته اول و در اکران افتتاحیه‌اش ۵۴ میلیون دلار فروخته بود. این فیلم همچنین در دومین هفته اکرانش در بازار بین‌المللی (بازارهای کشورهای غیر از آمریکا و کانادا) ۶/ ۲۳ میلیون دلار فروش در ۵۵ بازار داشته و با حساب فروش هفته گذشته‌اش، رقم نهایی فروش بین‌المللی را به ۱/ ۸۹ میلیون دلار رسانده است. حالا فروش جهانی این فیلم (مجموع فروش آمریکا، کانادا و بین‌المللی) به عدد قابل‌توجه ۷/ ۱۶۲ میلیون دلار رسیده است. این در حالی است که این فیلم هنوز در چین اکران نشده است.

دومین فیلم موفق هفته در بازار جهانی نسخه مناسب ۱۳ سال «دد پول ۲» در بازار چین بود که با افتتاحیه ۴/ ۲۱ میلیون دلاری فروش جهانی خود را به ۷۶۷ میلیون دلار رساند و دومین فیلم پرفروش برای فاکس قرن بیستم شد. در باکس آفیس داخلی آمریکا «بچه‌ای که باید شاه می‌شد» ‌محصول مشترک آمریکا- بریتانیا از فیلم‌هایی بود که این آخر هفته نخستین اکران خود را تجربه کرد و با فروش ۳/ ۷میلیون دلاری، در مکان چهارم بازار آمریکا قرار گرفت. این فیلم که در ۳۵۲۱ سالن سینما اکران شد با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده است. این فیلم را جو کورنیش کارگردانی کرده و لوییس اشبورن سرکیس (فرزند اندی سرکیس) در آن در نقش پسر نوجوانی ظاهر شد که اکس‌کالیبو شمشیر افسانه‌ای شاه آرتور را پیدا می‌کند. ربکا فرگوسن و پاتریک استوارت دیگر بازیگران فیلم هستند. این فیلم با فروش ۲/ ۳ میلیون دلاری در بازار بین‌المللی در مجموع در بازار جهانی ظرف سه روز ۵/ ۱۰ میلیون دلار فروخته است.

«سرنیتی» در هفته افتتاحیه‌اش فیلم هشتم جدول فروش آمریکا شد. این فیلم مستقل نئو-نوآر با بازی متیو مک‌کانهی و آن هاتاوی از نمایش در ۲۵۶۱ سالن سینما ۸/ ۴میلیون دلار فروخت. این بدترین افتتاحیه فیلمی از هاتاوی در طول دوران کاری‌اش بوده است و مک‌کانهی نیز در سال‌های اخیر چنین تجربه ناموفقی نداشته است. «سرنیتی» یا «آرامش» به کارگردانی استیون نایت با نقدهای منفی منتقدان روبه‌رو شد و در سایت سینمایی سینمااسکور نیز امتیاز پایینی از مخاطبان گرفت. این فیلم درباره کاپیتان یک قایق ماهیگیری با بازی مک کانهی است که همسر سابقش با بازی آن هاتاوی از او می‌خواهد تا همسر جدیدش را بکشد. دایان لین، جیسون کلارک و جرمی استرانگ دیگر بازیگران فیلم هستند.

در عین حال «قسمت بالا» با بازی کوین هارت و برایان کرانستون به فروش خود ادامه داده و ۲/ ۱۲ میلیون دلار دیگر فروخت تا در بازار داخلی فروشش را از سه هفته نمایش به ۲/ ۶۳ میلیون دلار برساند. با این حال فروش فیلم نسبت به هفته پیش ۲۰ درصد کاهش داشت. «آکوامن» هم در مکان سوم نشست. این فیلم در ششمین هفته نمایشش با فروش ۴/ ۷ میلیون دلاری در مجموع ۰۹/ ۱ میلیارد دلار فروخته و از فیلم «شوالیه تاریکی» کریستوفر نولان عبور کرده که فروشش ۰۸/ ۱ میلیارد دلار بود. این فیلم تاکنون سومین فیلم پرفروش کمپانی برادران وارنر شده است. در مکان پنجم انیمیشن «اسپایدر من: در اسپایدر ورس» با فروش ۲/ ۶ میلیون دلاری جای دارد که در هفتمین هفته نمایشش در مجموع ۱۶۹ میلیون دلار فروخته است. «کتاب سبز» در یازدهمین هفته نمایشش ۴/ ۵ میلیون دلار فروخت تا با نمایش در ۲۴۳۰ سالن سینما در مجموع ۴۹ میلیون دلار فروخته باشد. «مسیر سگی در راه خانه» فیلم هفتم، «اتاق فرار» فیلم نهم و «مری پاپینز باز می‌گردد» فیلم دهم جدول بوده‌اند.