حمایت محسن چاوشی از سینا سرلک

به گزارش «ایلنا»، محسن چاوشی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «سینا سرلک خواننده‌ای توانا و انسانی شریف است. امیدوارم به همان اندازه که خوب است از مردم زمانه خوبی ببیند.

ظاهرا به‌تازگی مشکلی برای سینا پیش آمده و از آنجا که بنده شاهد بودم که ایشان چقدر برای حل‌وفصل آن ‌مشکل تلاش کرده بود، از شنیدن این خبر بسیار مکدر شدم. برای سینا و سایر دوستان هنرمند و شریفم آرزوی سربلندی می‌کنم. در کشور ما به‌دلیل عدم فرهنگ‌سازی، قوانین مربوط به مولفان و مصنفان آن‌طور که باید جدی شمرده نمی‌شود.

بنابراین بی‌توجهی گاهی ناخواسته گریبان هنرمندان را می‌گیرد.»

این در حالی است که روز گذشته مدیر برنامه‌های سینا سرلک نیز با انتشار متنی درباره این ماجرا گفت: «ما از این طرح شکایت و برگزاری دادگاه بی‌اطلاع بودیم و امروز از طریق رسانه‌ها در جریان حکم صادرشده قرار گرفتیم.  این حکم دادگاه غیابی بوده و قابل تجدیدنظرخواهی است و در اسرع وقت از طریق وکیل سینا سرلک به آن اعتراض خواهیم کرد. پس از مشورت با وکیل ایشان، از رسانه‌ای که برخلاف قانون، برای نخستین‌بار تصویر حکم غیرقطعی و خبر را به انتشار رسانده، شکایت خواهیم کرد.  سینا سرلک از خوانندگان خوب کشور هستند و چنین حواشی از اعتبار و ارزش ایشان در بین مخاطبان کم نخواهد کرد.»

این نامه از آن رو اهمیت دارد که سینا سرلک و محسن چاوشی خوانندگان سریال «شهرزاد» بودند که در هفته‌های گذشته حرف و حدیث‌های فراوانی درباره اختلاف آنها با یکدیگر مطرح شد.

در همین رابطه سرلک از حضور در شهرزاد کناره‌گیری کرده بود.