ویژه‌نامه‌ رسول یونان در مجله‌ «شوکران» منتشر شد. به گزارش ایسنا، این ویژه‌نامه با عنوان «او یک پسر بد نیست» با بخشی از شعر این شاعر روی جلد همراه است: «جهان جای عجیبی است / اینجا هرکس شلیک می‌کند / خودش کشته می‌شود». در این ویژه‌نامه افراد مختلفی درباره‌ رسول یونان نوشته و اظهارنظر کرده‌اند: فریدون آسرایی‌، امیر آقایی‌، رضوان ابوترابی‌، اسدالله ارمایی‌، لیلا برخورداری‌، علیرضا بهرامی‌، محمدعلی بهمنی‌، علیرضا بهنام‌، احمد پوری،‌ محمد چرمشیر، بهاره رضایی‌، مرجان رضاتاجی‌، آیدین روشن‌، خسرو سینایی‌، محمدعلی شیرازی‌، یاشار صلاحی،‌ کامیار عابدی،‌،‌ علی عبداللهی، حمیدرضا علیقلیان‌، شمس لنگرودی‌، عباس مخبر‌، مرتضی مجدفر و پونه ندائی.

در دیگر بخش‌های این مجله چند شعر چاپ‌نشده از رسول یونان، شعرهای ترکی با ترجمه‌ فارسی‌، ترجمه‌ شش شعر یونان به ترکی، سه ترانه‌، مینی‌مال‌های به‌یادماندنی‌، یک نمایشنامه‌ کوتاه با نام «کمی بخواب یوسف‌!»، کتاب‌شناسی رسول یونان و تعدادی عکس از سال‌های مختلف زندگی این شاعر و نویسنده منتشر شده است. همچنین گفت‌وگویی با رسول یونان به چاپ رسیده با تیتر «رادیوهای تک‌موج از رده خارج شده‌اند».

شماره‌ جدید دوماهنامه‌ ادبی «شوکران» در ۳۲ صفحه و با قیمت ۳۰۰۰ تومان با مدیرمسوولی و سردبیری پونه ندائی و دبیری علیرضا بهرامی منتشر شده است.