در برنامه خندوانه ۱۷مرداد۹۵ که به مناسبت روز خبرنگار روی آنتن رفت، از مسائل روز پیش‌آمده برای مطبوعات و تیتر جنجالی یک نشریه حرف زده شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این برنامه که ۱۷مرداد۹۵ با حضور روزنامه‌نگاران و با موضوع روزنامه‌نگارى پخش شد با برخی حذفیات روبه‌رو شد. براساس خبری که روی کانال تلگرامی روزنامه سینما آمده است، بخش اول این برنامه که ظاهرا حذف شده، مربوط به صحبت رامبد جوان با خبرنگاران درباره مشکلاتشان بود. در بخشی از این گفت‌وگو رامبد جوان پرسید: «تکلیف نشریه‌ای که بی‌ادبانه خودش را عرضه می‌کند، چیست؟»

بخش بعدی مربوط به صحبت‌های دکتر فرید قاسمی میهمان برنامه و حمایت کاملش از جشن حافظ بود. دکتر قاسمی در صحبت‌هایش گفت: «یکی از چهره‌های با‌سابقه مطبوعات سال‌ها است با هزینه شخصی جشنی را برگزار می‌کند. این فرد هر سال برای جشنش مجوز می‌گیرد و جشنش را مطابق قانون برگزار می‌کند. امسال برای جشنش یکی از سالن‌های دولت را هم اجاره کرده که حتی نگهبانان دم درش هم دولتی بوده‌اند و باز هم جشنش را بر اساس قانون برگزار کرده است. چند روز بعد اما نشریه‌ای به هنرمندان حاضر در آن جشن توهین می‌کند، اما این نشریه با وجود توهینش حریم امن دارد و با وجود لغو مجوز هم منتشر می‌شود این از مشکلات مطبوعات است.»

بخش بعدی حذف شده مربوط به جناب خان بود. ماجرا این بود که بعد از صحبت‌های جناب خان و رامبد درباره روزنامه جناب خان، تلفن جناب خان زنگ می‌خورد و به او می‌گویند روزنامه‌اش توقیف شده است. رامبد از او می‌پرسد حالا می‌خواهی چی‌کار کنی؟ جناب خان می‌گوید مشکلی نیست از فردا باز هم منتشر می‌شویم. رامبد می‌پرسد چطوری؟ جناب خان می‌گوید: «ما منتشر می‌شویم. مورد بدتر از ما هم بوده که بعد از لغو مجوز هم منتشر شده!»