برگزاری همایش‌های صنعتی و تجاری در جهان علاوه ‌بر آنکه فرصتی را برای تبادل اطلاعات و معرفی دستاوردها فراهم می‌کند، فضایی مناسب برای فعالان صنعتی و کارشناسان و فعالان بازار به‌وجود می‌آورد تا‌ در گفت‌وگوی مستقیم با یکدیگر، تعامل سازنده داشته باشند. گروه رسانه‌اى «دنیای‌اقتصاد»، با رصد دقیق این حوزه و ارتباط پیوسته با مدیران تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز، اقدام به برگزارى همایش و نمایشگاه صنایع غیرآهنى و فناورى‌هاى وابسته کرده است. به همین منظور در دومین روز همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار میزگرد تخصصی «چالش‌ها و فرصت‌های توسعه» برگزار خواهد شد.

میزگرد

براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این میزگرد با پنج محور «مشکلات ناشی از تحریم‌ها در روند اجرای طرح توسعه» و «تاثیر تورم داخلی و نوسانات نرخ ارز بر روند اجرای طرح‌ها»، «چشم‌انداز قیمت و عرضه و تقاضای مس در دنیا»، «اسید سولفوریک، اسید فسفریک، کود شیمیایی (فرصت‌ها و چالش‌ها)» و «بهینه‌سازی مصرف حامل‌های انرژی» برگزار خواهد شد. متقاضیان برای اطلاع از مباحث مطرح شده در این میزگرد می‌توانند از طریق وب‌سایت http:/ / events.den.ir به‌صورت مستقیم در جریان مباحث مطرح شده در این میزگرد قرار گیرند و متقاضیان می‌توانند از طریق واتس‌اپ به شماره ۰۹۰۴۴۷۲۷۰۷۲ در روزهای برگزاری همایش، به صورت مستقیم با سالن برگزاری میزگرد در ارتباط باشند و سوالات خود را به صورت مستقیم از اعضای میزگرد مطرح کنند.

هریک از فلزات غیرآهنى داراى اهمیت منحصربه فردى هستند، ارتباط مستقیم صنایع استراتژیکى نظیر هواپیماسازى و خودروسازى، صنعت برق و صنعت ساختمان و... با این حوزه سبب شده که سالانه همایش‌ها و نمایشگاه‌هاى تخصصى مختلفى در این بخش برگزار شوند که از حیث ابعاد و میزان مشارکت درخور توجهند. هم کشورهاى تولیدکننده و هم مصرف کنندگان عمده این فلزات به ‌صورت پیوسته سعى در گسترش میزان نفوذ خود در بازارهاى بین‌المللى دارند و این مهم جز با تبادل آخرین دستاوردها ممکن نخواهد بود.

دعوت از سخنرانان و میهمانان خارجى، برگزارى میزگردها و کارگاه‌هاى آموزشى وجه اصلى تمایز این رویداد محسوب مى‌شوند.

 

سومین همایش چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار هفتم، هشتم و نهم مهر امسال در تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این همایش می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶- ۴۲۷۱۰۱۸۰ تماس بگیرند یا به وب‌سایت  http://events.den.ir مراجعه کنند. بر اساس این گزارش، سومین همایش چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار در هشت محور «جهش تولید، توسعه پایدار و متوازن و حذف موانع پیش‌رو»، «اکتشافات و فعالیت‌های اکتشافی مدرن؛ ضامن حیات و پویایی معادن»، «معادن کوچک و متوسط، احیا و سرمایه‌گذاری»، «بومی‌‌سازی، استفاده از ظرفیت‌‌های ساخت داخل و توسعه فناوری، استارت‌آپ‌‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان»، «ارزیابی سهم صنایع فلزات غیر‌آهنی در تولید ناخالص ملی، تکمیل زنجیره تولید و لزوم کاهش ریسک سرمایه‌‌گذاری»، «تحولات اقتصاد جهانی و بازار صنایع غیرآهنی، ارزآوری و تحریم‌ها»، «مسوولیت‌‌های اجتماعی شرکت‌های معدنی و صنعتی» و «کرونا، پساکرونا و بازار فلزات غیرآهنی» برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این همایش می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶-۴۲۷۱۰۱۸۰ تماس بگیرند یا به وب‌سایت events.den.ir مراجعه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند