به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، خداداد غریب‌پور؛ رئیس هیات عامل ایمیدرو در جلسه مجمع سالانه ایمپاسکو که در محل این شرکت برگزار شد با بیان این مطلب گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در زمینه واگذاری طرح‌ها و مجتمع‌ها به بخش خصوصی عملکرد بسیار ارزنده‌ای داشته و در واقع پایه‌گذار سبک جدیدی از واگذاری‌ها در قالب راهبری بوده، تا جایی که طبق گزارش عملکرد سال ۹۸ شاهد رشد تولید در تمام مجتمع‌های واگذار شده از سوی ایمپاسکو به بخش خصوصی هستیم.

وی با اشاره به سرعت عملیات اکتشافی افزود: در زمینه اکتشافات محدودیت هزینه‌ای نخواهیم داشت و سرعت عملیات اکتشافی و میزان حفاری با استفاده از توان داخلی و خارجی باید افزایش یابد. غریب پور خاطرنشان کرد: توسعه اکتشافات و به‌دنبال آن افزایش سرعت حفاری و همچنین افزایش جذب سرمایه گذار بخش خصوصی دو موضوعی است که باید در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران همواره مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه جلسه وجیه اله جعفری؛ مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران نیز گزارشی از عملکرد این شرکت در سال ۹۸ ارائه داد و ضمن اعلام برنامه‌های سال ۹۹ گفت: خروج ۱۰۰ درصدی کلیه واحدهای ایمپاسکو از لیست آلاینده‌های زیست‌محیطی در سال گذشته یکی از دستاوردهای مهم شرکت در سال گذشته است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند