به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، در نخستین روز از افتتاح نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شیراز، جمعی از مسوولان استان فارس با حضور در غرفه منطقه ویژه اقتصادی لامرد و در نشست با فریدون فدایی‌دولت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در جریان آخرین دستاوردها و اقدامات انجام شده در این منطقه اقتصادی قرار گرفتند.  وی در نشست با مسوولان استانداری فارس به ارائه گزارش رایزنی‌ها و دعوت از هلدینگ‌های مختلف و فعالان بخش خصوصی برای آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه پرداخت. این مدیر ارشد صنعتی در این نشست، نقشه راه توسعه و پیشرفت منطقه ویژه اقتصادی لامرد را تبیین کرد و از انعقاد تفاهم‌نامه‌ها با مراکز و سازمان‌های مختلف برای تامین مالی و افزایش حمایت‌ها و تسهیل شرایط برای حضور بخش خصوصی و همچنین از پیگیری طرح‌های توسعه‌ای در راستای افزایش جذابیت‌ها و گسترش زمینه‌های سرمایه‌گذاری برای متقاضیان داخلی و خارجی در منطقه متبوعش خبر داد. مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد، بسته‌های سرمایه‌گذاری تدوین شده در حوزه‌های مختلف اعم از صنایع پایین‌دست آلومینیوم، تولید برق و انرژی و دیگر فرصت‌ها متناسب با طرح جامع صنایع انرژی‌بر لامرد را برای بازدیدکنندگان تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه شرایط و زیرساخت‌ها برای ایجاد طرح‌های جدید سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه لامرد فراهم است، گفت: تداوم حمایت همه‌جانبه مجموعه استانی در به ثمر نشستن طرح‌های توسعه‌ای مرتبط با این کانون عظیم صنعتی مثمرثمر خواهد بود. محمود موسوی مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه افزود: با توجه به شرایط موجود شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، الزامات حفظ سلامت محیط و فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی، گندزدایی و ضد عفونی کردن تمامی سالن‌ها و سطوح به‌صورت مداوم و الزام مراجعه‌کنندگان به استفاده از ماسک، تا کنون دو دوره نمایشگاهی در سال ۹۹ با موفقیت برگزار کرده و اکنون سومین دوره نمایشگاهی سال جاری را با رعایت تمام این موارد برگزار می‌کند.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد تا چهاردهم تیر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به تشریح ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این کانون صنعتی می‌پردازد. منطقه ویژه اقتصادی لامرد در سال گذشته با حضور در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و ششمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که با عنوان تجاری کیش اینوکس ایران (۲۰۱۹) در جزیره کیش برگزار شد، توانست رتبه برتر نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری را کسب کند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند