تاثیر نرم‌افزارهای صنعت پخش در رشد این صنعت 

فرید فولادی، مدیرعامل همکاران سیستم در وبینار نقش به کارگیری نرم‌افزار در مدیریت کسب و کارهای صنعت پخش، به تفاوت‌های کلیدی بازار پخش در ایران و جهان اشاره کرد و گفت: «مجموعه نرم‌افزارهای صنعت پخش باید متناسب با نیازها و فرآیندهای داخلی و شرایط روز باشد تا بتوانیم با اطمینان نیازهای این شرکت‌ها را پوشش دهیم.» فولادی در ادامه به شرح ارزش افزوده راهکارهای ERP برای شرکت‌های پخش پرداخت. او با اشاره به ویژگی ایجاد چابکی و انعطاف‌پذیری در ERP‌ها گفت: «مهم‌ترین دلیلی که باعث ایجاد چابکی و انعطاف در ERP‌ها می‌شود، یکپارچگی است. ارزش‌ افزوده واقعی نرم‌افزارهای سازمانی زمانی آشکار می‌شود که همه سازمان با یک نرم‌افزار کار کنند و تمام فرآیندهای سازمان در نرم‌افزارها گردش پیدا کند.» به‌گفته فولادی، افزون بر انعطاف‌پذیری، کاهش زمان تحویل کالا، سرعت در انجام کارها، نظارت بر عملکرد و امکان تجزیه و تحلیل داده‌ها از مهم‌ترین ارزش‌هایی هستند که راهکارهای نرم‌افزاری ERP برای شرکت‌های پخش ایجاد می‌کنند. 

 نرم‌افزارهای صنعت پخش همکاران سیستم

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه امکانات کاربردی نرم‌افزارهای صنعت پخش همکاران سیستم را به مخاطبان معرفی کرد. فولادی با معرفی محصول «فرسان (فرآیند سفارش‌دهی آسان)» آن را سامانه‌ای برای ساده‌سازی فرآیند سفارش‌دهی دانست که به کمک آن فروشگاه‌داران می‌توانند هرزمانی به راحتی و به‌وسیله موبایل و تبلت سفارش‌های خود را برای ویزیتورها ارسال کنند. فرسان بر بستر ابر عرضه شده است و به کمک آن از یکسو شرکت‌های پخش می‌توانند هزینه‌ها را کاهش دهند و سریع‌تر توسعه پیدا کنند و از سوی دیگر، فروشگاه‌داران هم به‌راحتی ثبت سفارش کنند.

 نرم‌افزارهای صنعت پخش همکاران سیستم فرآیندهای فروش و پخش مویرگی را مکانیزه می‌کند. افزون بر مدیریت پراکندگی‌کارها، زمان سفارش تا تحویل کالا را به شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند