در این جلسه  مدیرعامل بانک، با تاکید بر لزوم همکاری‌های مشترک بین گروه مالی و بانک، ابراز خرسندی کرد: نخستین گام در جهت عملیاتی شدن همکاری مشترک با امضای تفاهم‌نامه بین بانک و بیمه برداشته شد و باید این هم‌افزایی‌ها بیش از پیش گسترش یافته و اجرایی شود. احمد بهاروندی با تاکید بر اینکه پایش و اجرا بعد از امضای تفاهم‌نامه بسیار مهم است، افزود: تا پایان سال معاونت بانکی و شرکت‌های زیرمجموعه باید محصولات جدیدی به سبد محصولات و خدمات بانک اضافه و عرضه کنند تا بانک سهم بیشتری در ارائه خدمات به مشتریان داشته باشد و در حقیقت زنجیره خدمات بانک کارآفرین توسعه یابد. بهاروندی با اشاره به فروش زنجیره خدمات در شعب تاکید کرد: ارائه محصول جدید در زنجیره خدمات بانکی می‌تواند علاوه بر ایجاد جریان نقدینگی به جذب مشتریان جدید و ارائه خدمات بهتر و جذاب‌تر کمک کند. وی با اشاره به این تفاهم‌نامه و ارائه محصول جدید، بیمه کار‌آفرین را یکی از خوشنام‌ترین و قدیمی‌ترین بیمه‌های کشور خواند که با گسترش همکاری با بانک می‌تواند خدمات بیشتری نیز به مشتریان ارائه کند.

معاون مدیرعامل در امور بانکی نیز در این جلسه با اشاره به رویکرد رقابتی بین بانک و بیمه گفت: این رویکرد رقابتی موجب شده تا شاهد شرایط نامطلوب نرخ سود باشیم و این رویکرد در دراز‌مدت اثرات جبران‌ناپذیری در صورت‌های مالی شرکت‌ها خواهد داشت، لذا در فضای کسب و کار فعلی انتخاب مسیر صحیح که بتواند تمایز ایجاد کند بسیار حائز اهمیت است. سهراب صادقی با تاکید بر اینکه خروج از این امر نیازمند اندیشیدن راه‌هایی به‌جز بازی نرخ سود است، ادامه داد: یکی از این راه‌ها ارائه خدمات است که در کنار تکمیل زنجیره خدمات، منجر به فروش بیشتر متقابل می‌شود. همچنین محمد حیدری مدیرعامل بیمه کارآفرین در این مراسم با ابراز خرسندی از همکاری مشترک میان بانک و بیمه گفت: این نخستین همکاری مشترکی است که با تاکید دکتر بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین بر هم‌افزایی بیشتر و ارائه زنجیره خدمات شکل گرفته و به زودی در شعب بانک قابل ارائه به مشتریان است.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه مجموعه همکاران در شرکت بیمه کارآفرین و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی بین بانک و کارشناسان بیمه تاکید کرد: تلاش‌های ارزنده‌ای انجام شد تا در نهایت محصولی به ثمر بنشیند که به زودی در بازار ارائه خواهد شد. وی با ابراز امیدواری به استقبال بازار نسبت به این محصول مشترک گفت: نخستین محصول مشترک بانک و بیمه کارآفرین به زودی و در گام نخست توسط شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور به بازار عرضه خواهد شد که با توجه به مزایای رقابتی که پیش‌بینی شده است، در شرایط کنونی بی‌رقیب خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند