نایب رئیس هیات‌مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در نبود مدیرعامل، کارخانه موفق به ثبت رکورد جدید تولید محصول شده است، گفت: این موضوع نشان می‌دهد که فرآیندهای اجرایی در این شرکت به خوبی با یکدیگر در حال فعالیت و همکاری هستند.

مصطفی‌لو اضافه‌کرد: گزارش تولید و عملکرد فعالیت این شرکت نشان‌دهنده تداوم تلاش‌ها برای جهش و رونق اقتصادی کارخانه است.

بدنه مدیریتی فولاد اکسین ترمیم می‌شود

وی همچنین به تلاش‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین صندوق بازنشستگی کشوری برای ترمیم بدنه مدیریتی شرکت فولاد اکسین اشاره‌ کرد و افزود: این موضوع با استفاده از ظرفیت نخبگان صنعتی و دانشگاهی در دستور کار است. نایب رئیس هیات‌مدیره صندوق بازنشستگی کشوری بر ادامه روند تولید و کسب رکوردهای تولیدی در فولاد اکسین خوزستان تاکید کرد و گفت: با همه توان باید تلاش کرد تا شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است در این شرکت محقق شود.

اکسین ظرفیت‌های اقتصادی ویژه‌ای دارد

بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در  بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به وجود بدنه کارشناسی توانمند در شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: این شرکت از ظرفیت‌های اقتصادی ویژه‌ای برخوردار است که باید از آن در راستای تکمیل زنجیره ارزش تولید صنایع پایین‌دست استفاده شود. محمدامین سعیدی افزود: حمایت از تکمیل زنجیره تولید از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در همین راستا صنایع وابسته به این وزارتخانه نیز باید این موضوع را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند. وی به نقش تاثیرگذار فولاد اکسین خوزستان در تکمیل زنجیره تولید ویژه صنایع پایین‌دست اشاره‌کرد و گفت: به همین منظور، باید تحقق ظرفیت اسمی تولید این شرکت با جدیت پیگیری شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند