بیوک علیمرادلو در خصوص برنامه این شرکت برای جلب رضایت مشتریان خود گفت: یکی از کارهای خوبی که از سال گذشته کلید خورد، طراحی واحد مرکز خشنودی و رضایت مشتریان است.

وی افزود: به دنبال عملیاتی کردن احترام به مشتری و ایجاد رضایتمندی هستیم. تعریف جدیدی از کرامت مشتری در بازار خودرو ایجاد کرده‌ایم. اصلا قرار نیست در این نقطه متوقف شویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره طرح اخیر وزارت صمت تصریح کرد: تاکنون خود ما برنامه فروش محصولاتمان را انجام می‌دادیم. ما معتقد به قرعه‌کشی نیستیم چون قرعه‌کشی مشکلی را حل نمی‌کند و تنها دغدغه‌ها را جابه‌جا می‌کند.‌ امیدوارم این سیستم موفق باشد. ما مخالفتی برای نظارت نداریم اما اینکه جایگاه عوض بشود را قبول نداریم.

مدیر عامل گروه بهمن تصریح کرد: بخش خصوصی انتظار دارد بتواند محصولاتش را مطابق برنامه‌های خود بفروشد. ما محصولات را بر اساس قانون قیمت‌گذاری می‌کنیم. تفاوت قیمت کارخانه و بازار از ناحیه ما نیست. تلاش ما این است تولید را بالا ببریم.

وی با تاکید بر اینکه بناست این طرح موقت باشد، گفت: امیدوارم این سیستم موقت باشد و طبق دستور رئیس جمهور، قرعه‌کشی حذف شود. ما بر اساس فرمان  رئیس جمهور برنامه‌ریزی کرده‌ایم. مدیر عامل گروه بهمن در پاسخ به سوالی درباره عرضه قطره‌چکانی گفت: ما انباری نداریم. بخش خصوصی نمی‌تواند تولیدات خود را انبار کند چون به سرمایه در گردش نیاز دارد. ما تنها شرکتی هستیم که تعهدات معوق نداریم. حتی در زمان تحریم نیز به تمامی معوقات پاسخ دادیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره احتمال الزام فروش خودروهای تجاری از طریق قرعه‌کشی گفت: در خودروهای تجاری قرعه‌کشی امکان‌پذیر نیست. عمده فروش خودروهای تجاری B۲|B هستند.  علیمرادلو در مورد مساله خصوصی‌سازی شرکت‌های بزرگ افزود: بحث خصوصی‌سازی غلط است. آن‌ شرکت‌ها عمده سهامش برای بخش خصوصی است. دولت تنها تصدی دارد. دولت باید بخش اقتصادی امور را پیگیری کند.

وی تصریح کرد: مشکلات این شرکت قطعا قابل حل است. یادمان نرود صنعت خودرو حدود ۳درصد تولید ناخالص ملی است. به آن جفا نکنیم که اگر صدمه ببیند خیلی بد خواهد شد. در ۱۰ سال گذشته خودرو تنها صنعتی بوده است که رشد داشته است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند