قضائی‌پور درباره اقدام‌های این شرکت در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی نیز گفت: در ۱۰ ماه امسال خدمات این شرکت از طریق امکانات و منابع داخلی در شهرهای همجوار تاسیسات بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال بوده است.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت‌گرفته از طریق مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران تاکنون بیش‌ از ۱۲۷ پروژه توسط این مدیریت در شهرهای امیدیه، آغاجاری، بهبهان (زیدون)، رامشیر و رامهرمز (ابوالفارس) و بهمئی به ارزش ۱۳۳۰ میلیارد ریال اجرا شده است. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری درباره ویژگی‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری توضیح داد: این شرکت با دارا بودن سه مرکز انتقال نفت بوستر شماره ۱، بوستر شماره ۲ و تلمبه‌خانه ممزوج در واقع شاهراه و مرکز انتقال چهار گرید نفتی سبک، سنگین، فوق‌سنگین و نفت‌ سنتزی به‌شمار می‌رود  که در نوع خود بی‌نظیر است.

قضائی‌پور با اشاره به توانمندی نهفته در تاسیسات عملیاتی اعلام کرد: تاسیسات شرکت آغاجاری با تاریخ تولید نفت در کشور ما عجین شده زیرا ما تاسیساتی در یک گستره زمانی از دهه ۴۰ شمسی در اختیار داریم که کماکان زیر نظر بهره‌برداری شرکت هستند. وی افزود: ظرفیت‌های خوبی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری وجود دارد که همواره سعی‌ کردیم از این ظرفیت‌ها برای رسیدن به اهداف مدنظر استفاده کنیم و می‌توان گفت شرکت آغاجاری به‌مثابه یک مگاصنعت تلقی می‌شود که در زمینه‌های برق، آب‌رسانی و بهره‌برداری از منابع نفتی فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری در زمینه تولید از میدان‌های نفتی نیز گفت: هم‌اکنون ۹۰درصد ظرفیت تاسیسات فعال است و در یک برنامه زمان‌بندی تا فروردین سال آینده به‌صورت کامل عملیاتی می‌شوند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند