حمید شجاعی در نشستی با جمعی از معاونان، مدیران و روسای گروه صنعتی ایران‌خودرو، به‌کارگیری فناوری‌های مدرن و تحول‌گرا در خط تولید این شرکت را زمینه‌ساز تولید گریدهای نوینی از ورق گالوانیزه در آن دانست و بر لزوم همفکری و هم‌افزایی با ظرفیت‌های دانشی و ایده‌پرداز حاضر در مجموعه‌های خودروسازان بزرگ کشور از جمله شرکت ایران‌خودرو تاکید کرد.

وی با ارائه گزارشی از اقدامات بهبودگرا در خصوص ارتقای سطح کیفی ورق‌های تولیدی این شرکت، افزود: تامین حداکثر نیاز صنایع خودروسازی به محصولات گالوانیزه با استانداردهای بین‌المللی رسالت و اولویت اصلی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است و استراتژی این مجموعه فراهم‌سازی زیربناها و ایجاد بستری برای حرکت به سمت افزایش تولیدات باکیفیت و خاص مدنظر صنایع بزرگ به‌ویژه خودروسازان کشور است.

مدیر عامل ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این مجموعه در تلاش است با جدیت و ترسیم درست نقشه راه و به ثمر رساندن پروژه‌های توسعه‌ای مدنظر خویش، تولید گریدهای جدید ورق گالوانیزه با کیفیت سطح رویه ویژه استفاده در بدنه نمایان خودرو را محقق و  نیاز گروه صنعتی ایران‌خودرو را مرتفع سازد.

در ادامه معاون خرید شرکت ساپکو با بیان اینکه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری مجموعه‌ای پویا و دانش‌محور است که توانسته ورق‌های با ویژگی‌های نزدیک به کیفیت جهانی را تولید کند، خاطرنشان کرد: این شرکت توانست دانش را در تسلط خود گرفته و با توانمندی خویش آن را به شکلی مطلوب پیاده‌سازی کند.

سید حسین میر سعیدی افزود: دقت در کیفیت تولید ورق‌های گالوانیزه در حوزه خودروسازی زمینه‌ساز دستیابی خودروسازی کشور به محصولاتی استاندارد شده  و همین امر این شرکت را به یک مجموعه پیشرو مبدل ساخته است.

وی با بیان اینکه یکی از امتیازات  صنعت خودروی کشور خودکفایی ۹۳درصدی از جهت تولید ورق‌های خودرویی است، افزود: رسیدن به این درصد از خودکفایی مرهون  مجموعه‌هایی چون شرکت فولاد مبارکه و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است، زیرا هم در میزان تولید و هم تنوع محصولات، توانسته‌اند نیاز صنایع خودروساز کشور را به‌سرعت اجابت کنند.

معاون خرید شرکت ساپکو نگاه به آینده و توجه به روند رو به رشد فناوری در دنیا را از مولفه‌های کسب موفقیت‌های پیاپی شرکت ورق خودرو چهارمحال وبختیاری برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از اساسی‌ترین شاخصه‌های پیشرفت صنعت خودرو کشور قطع وابستگی این مجموعه‌ها از واردات  ورق گالوانیزه ویژه استفاده در مجموعه‌های خودروسازی کشور بوده که این امر به دست توانمند کارکنان این شرکت محقق شده است.