معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان مطلب فوق از کسب‌وکارهای دیجیتال و استارت‌آپ‌ها برای حضور در نمایشگاه گردشگری تهران دعوت کرد و خواست که یاری‌رسان صنعت گردشگری ایران باشند.

علی‌اصغر شالبافیان گفت: پیرو تشکیل کمیته گردشگری الکترونیک و استارت‌آپ‌ها زیرمجموعه ستاد اجرایی پانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران و نیز همکاری مستمر با جامعه گردشگری الکترونیک، یکی از نمایندگان کسب‌وکارهای نو در این حوزه مسوولیت تجمیع استارت‌آپ‌های فعال گردشگری در سراسر کشور را به عهده گرفته است تا پس از تکمیل ثبت‌نام‌ها و انجام بررسی‌های لازم علاقه‌مندان این بخش بتوانند برای حضور در سالن مربوط به گردشگری الکترونیک نمایشگاه گردشگری که در جایگاه‌های اختصاصی در نظر گرفته شده، حاضر شوند.    

وی با بیان اینکه در اقدامی نوآورانه، قرار است یک سالن مجزا به گردشگری الکترونیک، کسب‌وکارهای دیجیتال و استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه گردشگری پیش رو اختصاص پیدا کند، افزود: هدف از تمرکز بر این حوزه، شناسایی و معرفی هر چه بهتر استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری و هتلداری است تا به واسطه وجود فعالیت کسب‌وکارهای نوپا زمینه پیوند خدمات نوین با این حوزه فراهم شود و صنعت گردشگری کشور بتواند با تغییر چهره‌ای به‌روز و بین‌المللی خدمات متمایز و برتر ارائه کند و ضمن توسعه ارتباطات گردشگری، افزایش گسترده رضایتمندی گردشگران را سبب شود.

شالبافیان بیان کرد: امروزه بسیاری از افراد خلاق به‌ویژه در رده سنی جوانان توانسته‌اند در سراسر کشور ایده‌های خود را مرتبط با حوزه گردشگری در قالب کسب‌وکارهای نوپا عرضه کنند، لذا این امکان فرصتی ویژه را برای صنعت گردشگری کشور فراهم آورده است که باید از آن نهایت استفاده شود.

وی همچنین گفت: از استارت‌آپ‌هایی که بتوانند در پیشبرد موضوعات گردشگری کشور یاری برسانند و با کسب‌وکارهای موجود هم‌افزایی داشته باشند، تقدیر می‌شود.

بر اساس گزارشی از ایسنا، پانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران قرار است از تاریخ ۹ تا ۱۲ بهمن‌ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان تهران برگزار شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند