وی تاکید کرد: در صورت بروز مشکل و اختلاف در رابطه با اجرای استاندارد نرم‌افزارها، فصل‌الخطاب در رفع این مشکل، معاونت مالی و اداری هلدینگ فولاد متیل آقای کوهستانی بوده و باید طرفین نظر ایشان را در این رابطه بپذیرند، همچنین لازم است در تصمیم‌گیری‌ها سرعت بیشتری لحاظ شود.

غلامرضا کوهستانی، معاون اداری و مالی هلدینگ فولاد متیل نیز در این جلسه با اشاره به لزوم تکمیل ماژول‌های پایه در شرکت‌های تابعه هلدینگ فولاد متیل اظهار کرد: لازم است ماژول‌های اصلی مانند حقوق و دستمزد، دارایی ثابت و خرید و فروش در مرحله اول پیاده‌سازی کامل و سرعت بیشتری به خود گیرد؛ چراکه باید هرچه سریع‌تر فاز دوم اجرای این نرم افزار در شرکت‌ها انجام شود.

وی تصریح کرد: با توجه به تاکید مدیرعامل محترم هلدینگ فولاد متیل بر اجرایی شدن فاز دوم ماژول‌های آرین، به شرکت آرین نیز اعلام شده تا مواردی  را که از پیشرفت کار و اجرای کامل فاز اول جلوگیری می‌کند شناسایی و موانع را رفع کند.

کوهستانی تاکید کرد: در استقرار فاز دوم ماژول‌های بالغ که مرتبط با امر تولید یا کار اصلی خدمات‌دهی سرویس سنترهاست، لازم است کارشناسان شرکت آرین به صورت میدانی حضور داشته باشند؛ چراکه فاز دوم اجرای این سیستم برای این شرکت‌ها بسیار مهم بوده و لازم است تا با شناخت کافی، کار استقرار ماژول‌های مذکور انجام شود.