بابک سعیدی افزود: مسائل داخلی شرکت مثل برنامه‌ریزی فنی، راهبردی، طرح و توسعه و منابع انسانی به عهده تیم مدیریتی است و انتظار می‌رود مدیران گروه، توان چند‌برابری و همتی مضاعف در برنامه‌ریزی و اجرا داشته باشند.

‎مدیرعامل گروه توسعه ملی با اشاره  به اینکه خوزستان هنوز در جنگ است، اما این بار جنگ اقتصادی و جنگ تولیدی محسوب می‌شود، گفت: توقع ما از همه بخش‌ها و قسمت‌های تولیدی، بازرگانی و پشتیبانی این است که با استفاده از راهبردهای حضور در جنگ تولیدی به عنوان فرماندهان میدان انجام وظیفه کنند.

وی افزود: کار در استان خوزستان جزو موهبت‌های الهی است و این توفیق نصیب هر کسی نمی‌شود، پس ضروری است همه مدیران، دست‌اندرکاران و کارکنان گروه ملی این فرصت را مغتنم بشمارند و با تمام توان در پی رفع موانع تولید و اعتلای نام شرکت گروه ملی باشند. وی ادامه داد: مهم‌ترین هدف و انتظار این است که با استفاده از ظرفیت مقامات استانی و دارایی‌های موجود مثل پرسنل پرتلاش‌، دانش فنی و موقعیت جغرافیایی استراتژیک صادراتی و حمایت و پشتیبانی گروه توسعه ملی، تولید ماهانه شرکت به ۱۰۰‌هزار تن برسد. ‎وی افزود: در آینده نزدیک امیدواریم  پس از بررسی وضعیت مالی شرکت و حل‌و‌فصل مشکلات مالی و تغییرات محسوس در وضعیت معیشتی کارکنان شاهد توسعه شرکت و نهایتا تحول گروه ملی باشیم .سعیدی گفت: با برنامه‌های مدون و استراتژیک و با حمایت و پشتیبانی گروه توسعه ملی و همت تیم مدیریتی گروه ملی، به نقطه اوج خواهیم رسید.

همچنین جعفر یوسفی، مدیرعامل گروه ملی با اشاره به مشکلات شرکت افزود: فرسودگی برخی تجهیزات و کمبود قطعات یدکی، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش برای تامین مواد اولیه متناسب با ظرفیت تولید و نحوه دسترسی به مواد اولیه، بدهی‌های بانکی، مسدود بودن حساب‌ها، بدهی‌های مالیاتی، تامین اجتماعی، برق، گاز و سایر بدهی‌های کلان که مربوط به سال‌های گذشته بوده و ما وارث آن هستیم، از موانع اصلی افزایش تولید به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه بدون حمایت و همراهی سهامدار و گروه توسعه ملی، بهبودی وضع شرکت با مشکل مواجه خواهد شد، افزود: البته امیدواریم بانک ملی به عنوان سهامدار گروه ملی با حمایت خود بزرگ‌ترین مشکل ما که تامین سرمایه در گردش است را حل کند تا به اهداف تعیین‌شده در گروه دست یابیم.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند