بیوک علیمرادلو با اشاره به اینکه شعار ما در گروه بهمن «باید متمایز باشیم» است، افزود: این شعار در تنوع محصولات و روش‌های فروش نمایان است و همپای شرکت‌های دیگر، جایگاه خود را محکم خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در نوع تفکر، انتخاب محصول، تولید و خدمات پس از فروش باید متمایز باشیم. همچنین تا پایان امسال به برتری در محصولات خواهیم رسید تا هویت خود را به نمایش بگذاریم و این امر همراه با وجه تمایز، با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت محقق می‌شود.

مدیرعامل گروه بهمن خاطرنشان کرد: در بخش موتورهای برقی به طور جدی در حال فعالیت هستیم و به زودی پیشرو در ارائه و عرضه موتورسیکلت‌های برقی خواهیم شد.

به گفته علیمرادلو موتورسیکلت در کشور محصول استراتژیک در حمل‌ونقل شناخته نشده، ولی درصد بالایی از جمعیت از موتورسیکلت استفاده می‌کنند و تعداد آنها در حال افزایش است که به این منظور سهم خود را افزایش می‌دهیم.

 نقش اصلی ایران دو چرخ در سال آینده در حوزه موتورسیکلت برقی

آرمان موسوی مدیرعامل شرکت ایران دوچرخ  نیز گفت: تنوع سبد محصولات ما بیش از گذشته شده است. سال آینده در حوزه موتورسیکلت برقی نقش اصلی را ایران دوچرخ خواهد داشت؛ به این منظور دو پروژه در حال انجام و با چندین تامین‌کننده مذاکرات صورت گرفته است.

وی افزود: در کنار سبد محصول متنوع و قیمت‌گذاری مناسب، شبکه فروش نقش بسزایی دارد و در سال آینده شبکه فروش خود را چند برابر خواهیم کرد. موسوی تصریح کرد : ۲۰۰KPT جدیدترین محصول ایران‌دوچرخ است و قیمت بسیار مناسبی را برای آن در نظر گرفتیم. برای داخلی‌سازی دو محصول وترانو و کلیک در کلاس اسکوتر نیز در مرحله عقد قرارداد هستیم. موتورسیکلت ۲۰۰KPT (کی‌پی‌تی ۲۰۰)، ۶۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است و فروش آن به زودی انجام می‌شود. همچنین ظاهر زیبا در کنار آب خنک بودن موتور، راندمان بالا و فرمان‌پذیری بسیار خوب، این محصول را متمایز کرده است. مدیرعامل ایران دوچرخ در پایان از برنامه ویژه این شرکت برای افزایش سطح کیفی محصولات خبر داد و سال ۱۴۰۱ را سال کیفیت برای محصولات ایران دو‌چرخ اعلام کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند