مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره بیمه‌ سرمد که به مناسبت روز بیمه انجام شد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: از همه مدیران سرمد انتظار داریم که با پرهیز از حاشیه‌ها، در چارچوب برنامه‌ریزی و برنامه‌محوری حرکت کنند و بر پیشبرد اهداف عالی شرکت و کار حرفه‌ای متمرکز باشند. در این راه، باید کار اصولی و زیربنایی را پیش بگیرید و از کارهای نمایشی و هیجانی به دور باشید.

حجت‌اله صیدی، با تاکید بر حفظ سلامت اداری گفت: شفافیت باید سرلوحه کار همه سازمان‌ها باشد، اما شرکت‌های بیمه که در واقع اطمینان‌خاطر را به مشتریان می‌فروشند، باید شفافیت بیشتری در فعالیت‌هایشان داشته باشند، چراکه شفافیت می‌تواند برگ برنده آنها باشد. وی افزود: سلامت کاری و پرهیز از اقدامات شبهه برانگیز از نکات مهمی است که مدیران سرمد باید به آن توجه کرده و رویه‌های ناصحیح را اصلاح کنند.

صیدی همچنین به حمایت همه جانبه بانک صادرات از شرکت‌های زیرمجموعه اشاره کرد و گفت: بیمه سرمد حمایت و هدایت مجموعه بزرگ بانک صادرات ایران را با خود دارد و از تمام ظرفیت‌های مادی، معنوی و سرمایه انسانی بانک به عنوان پشتیبان بهره‌مند است و باید از این ظرفیت عظیم برای ارتقای ارزش دارایی‌های شرکت و حفظ منافع سهامداران بهترین استفاده را ببرد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران، با ذکر این نکته که سرمد یک بنگاه اقتصادی است، افزود: یک بنگاه اقتصادی باید بتواند ارزش افزوده برای خود، ذی‌نفعان و سهامدارانش ایجاد کند و با سودآوری، پاسخ مناسبی به اعتماد آنها بدهد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند