در این جلسه که با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نیز حسابرس مستقل و بازرس قانونی همراه بود، پس از انتخاب اعضای هیات‌رئیسه مجمع، ناظران، منشی و اعلام رسمیت جلسه توسط دبیر مجمع و قرائت دستور جلسه مدیرعامل موسسه اعتباری ملل به تشریح عملکرد موسسه پرداخت.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل گفت: وظیفه تک تک ماست که با هدف سودآوری افزون‌تر و رضایت حداکثری سهامداران و سپرده‌گذاران مسیرهای بهتر و موفق تری را پیمایش کنیم تا به اهداف و برنامه‌های خود دست یابیم.

سیدامین جوادی  گفت: آنچه بیش از هر چیز در موسسه مدنظر قرار می‌گیرد، بحث مراقبت و نظارت در بخش‌های منابع و مصارف است. اطمینان داشته باشید که پرداخت تسهیلات در بخش‌هایی صورت می‌گیرد که بتواند زمینه ساز به گردش درآوردن چرخه اقتصاد کشور و نیز اشتغال‌زایی برای جوانان کشور شود.  وی افزود: اجازه نخواهیم داد که این تسهیلات در بخش‌های ارز، سکه، واسطه‌‌گری و سایر مشاغل کاذب مصرف شود. خدا را شاکریم که همکارانی بر سر سفره شما سهامداران نشسته‌اند که دلسوزانه و با عشق و با تعصب، مراقب و مواظب منابع موسسه هستند.  مدیرعامل موسسه اعتباری ملل افزود: با وجود این همه منابع زیرزمینی و نیز منابع انسانی جوان کارآمد و تحصیلکرده، می‌توانیم بیش از پیش موفق باشیم.

جوادی  گفت: امیدواریم که با اعطای تسهیلات بجا و به موقع و نیز اصولی به متقاضیان تسهیلات گامی ‌مهم برای توسعه کشور و نیز اشتغال جوانان برداریم. همچنین  شرکت حسابرسی «فریوران راهبرد» به عنوان بازرس اصلی و شرکت «ایران مشهود» به عنوان بازرس علی البدل برای یک سال مالی انتخاب شدند.  روزنامه «دنیای‌اقتصاد» به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های موسسه انتخاب شد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند