مدیرعامل شرکت و هیات‌همراه علاوه بر بازدید از مناطق آسیب‌دیده استان هرمزگان، به ویژه شهر فین و روستاهای تابعه که بیشترین خسارت را متحمل شدند، در محلی که برای اعلام خسارت بیمه‌گذاران این شهر در نظر گرفته شده بود حاضر شدند و از نزدیک در جریان چگونگی پیشرفت کار و رسیدگی به پرونده‌های بیمه‌گذاران خسارت‌دیده قرار گرفتند.

ابوالفضل آقادادی با اشاره به اینکه از ساعات ابتدایی این زمین‌لرزه، بیمه کوثر کار تشکیل پرونده و ارزیابی خسارت‌ها را با دقت و سرعت بالا آغاز کرده است، گفت: برای تسریع در رسیدگی به خسارت‌ها و جبران حقوق بیمه‌گذاران بر مبنای پوشش‌ها و تعهداتی که طبق بیمه‌نامه، موظف به ادای آن هستیم، پنج تیم ارزیاب خسارت را به منطقه اعزام کردیم که پس از تقسیم مناطق جغرافیایی، کار تشکیل پرونده و سپس ارزیابی و تکمیل پرونده‌ها را با سرعت آغاز کردند.

وی، از تشکیل ۸۰۰ فقره پرونده خسارت مربوط به این زلزله تا امروز خبر داد و افزود: خوشبختانه گروه‌های ارزیاب طی این شش روز پس از این حادثه، از بیشتر واحدهایی که اعلام خسارت شده بود حتی مناطق دوردست و صعب‌العبور بازدید و میزان آسیب‌های واردشده را تعیین کرده‌اند. برای تسریع کار و جلب رضایت آسیب‌دیدگان، این اختیار به گروه‌های ارزیاب داده شده است که در صورت تکمیل مدارک پرونده، مبلغ خسارت در محل به زیان‌دیده پرداخت شود. چنانچه مدارک ناقص باشد نیز ما آمادگی داریم بلافاصله پس از تکمیل مدارک پرونده از سوی بیمه‌گذاران خسارت آنان را بپردازیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند