براساس این گزارش، بیمه پارسیان علاوه بر برگزاری جشنواره‌های متعدد در رشته بیمه‌های آتش‌سوزی، مسوولیت، اتومبیل و برخورداری بیمه‌گذاران از مزایای این طرح‌ها، بیمه‌نامه‌های جدیدی از قبیل بیمه صندوق امانات بانک و همچنین طرح جدیدی در حوزه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری با نام نهال زندگی را روانه بازار خواهد کرد.

همچنین این شرکت در بخش مشتری‌مداری و خدمات به مشتریان اقدام به راه‌اندازی سیستم CRM (ارتباط مستمر با بیمه‌گذاران و پاسخگویی سریع) کرده است. همچنین باشگاه مشتریان بیمه پارسیان  نیز که در نوع خود در صنعت بیمه به‌عنوان یک باشگاه بسیار پیشرفته و نوآور است افتتاح خواهد شد. علاوه بر این در حوزه نرم‌افزار نیز اقدام به معرفی اپلیکیشن چتر همراه کرده که خدمات بسیار متنوعی روی تلفن همراه بیمه‌گذاران این شرکت از قبیل صدور بیمه‌نامه، پرداخت حق بیمه، پرداخت اقساط بیمه عمر، ارسال تصاویر صحنه تصادف برای کارشناسان خسارت برای تشکیل پرونده، آدرس و تلفن شعب و نمایندگان و نقشه آدرس‌ها و ... ارائه شده است که از خدمات جدید بیمه پارسیان به حساب می‌آیند.

ارائه و طراحی محصولات جدید و متنوع بیمه‌ای خود می‌تواند راهی برای جذب بیمه‌گذاران جدید و همچنین گسترش امر فرهنگ بیمه در جامعه باشد که بیمه پارسیان همواره تلاش داشته با محصولات متنوع و قابل خرید برای تمام اقشار جامعه در راه گسترش فرهنگ بیمه نیز گام‌های مهمی‌ بردارد.

در گزارش‌های روزهای آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری از هر کدام از طرح‌ها و خدمات بیمه پارسیان منتشر خواهد شد و با توجه به نزدیک شدن به ۱۳ آذر روز بیمه، این محصولات و خدمات جدید به تدریج رونمایی و راهی بازار بیمه کشور خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند