در این راستا باید استانداردهای صنعت  ساختمان در بالاترین سطح از نظر مقاومت سازه در برابر حریق، زلزله، سیل و... و کیفیت مصالح اولیه موردنظر سازندگان و فعالان صنعت ساختمان قرار گیرد.

طرح‌های توجیهی اقتصادی برای ساخت این ابر‌سازه‌ها نباید بر کیفیت مصالح مصرفی در آنها تاثیر منفی بگذارد، بنابراین می‌توان با تمرکز روی تهیه و تامین بهترین مواد اولیه تولید داخل با مناسب‌ترین قیمت و با حذف لایه‌های واسطه‌گری به طوری که معامله‌ها مستقیم و بدون واسطه با تولیدکنندگان توانای کشور عزیزمان صورت گیرد، به این مهم رسید.

به عنوان مثال مجموعه ما توانسته گام‌های خوبی  در استخراج و تولید انواع سنگ‌های ساختمانی در نقاط مختلف کشور بردارد و در این راستا  همواره دغدغه‌ها و اولویت  این شرکت در جهت کسب رضایتمندی و میل و سلیقه سازندگان توانای کشور بوده است.

امروزه در بین تمام سنگ‌های موجود، سنگ اندزیت (‌اسپراخون) با کیفیت و تنوع رنگی بالا و قیمت مناسب توانسته نظر سازندگان را به خود جلب کند، این سنگ با خصوصیات منحصر به فرد خود مانند استحکام بالا، مقاومت در برابر سرما و گرما، عدم تغییر شکل در طول زمان، ابزارپذیری بالا و همسان شدن با ملات و ... مناسب برای تمام تفکرات در معماری‌های به سبک مدرن و کلاسیک است.

سنگ اندزیت علاوه بر استفاده در نما به سبک‌های مختلف به عنوان سنگ کف، پله، سنگ دیوار، انواع تندیس‌ها، سوراهی و انواع محصولات دکوراتیو مورد کاربرد قرار می‌گیرد. همچنین بهره‌گیری از این سنگ افزون بر ساختمان‌های به سبک معماری مدرن امروزی در بناهای تاریخی با عمر بالای صد سال ماندگار بوده و کیفیت خود را حفظ کرده است.

 

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند