مدیرعامل شرکت بیمه رازی ضمن بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه رقابت در بازار تنها در گرو نرخ و شرایط نیست، گفت: در مسیر دستیابی به یکی از استراتژی‌های شرکت، چرخش استراتژیک بازاریابی مبنی بر تغییر رویکرد از بازاریابی محافظه‌کارانه به بازاریابی تهاجمی بوده است که در کنار آن تبدیل مشتریان راضی به مشتریان وفادار رازی جزو اولویت‌های اصلی است.

علی جباری با بیان اینکه باید اعتقاد و باور به چرخش‌های استراتژیک شرکت در تمام سطوح وجود داشته باشد، گفت: اصول اساسی تحول بیمه رازی بر پایه تمرکز، سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، نظارت، کنترل و هدایت‌گری ستاد و واگذاری تصمیمات اجرایی به شعب و نمایندگان طراحی و برنامه‌ریزی شده که دستیابی به این مهم نیاز به باور مدیران استانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: تفویض اختیارات در مرحله صدور و پرداخت رفته رفته به شعب و نمایندگان انجام خواهد شد که در حال حاضر در این فرآیند اتفاقات قابل توجهی رخ داده است.

جباری در رابطه با عملکرد ۶ ماه نخست سال‌جاری شرکت بیمه رازی گفت: حق بیمه تولیدی شرکت در ۶ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸۰درصدی را به ثبت رسانده و این در حالی است که ۹۰درصد بودجه ابلاغی شرکت محقق شده است.

او ادامه داد: نرخ حق بیمه تولیدی بر پایه تعداد بیمه‌نامه در مدت مدنظر رشد ۱۵درصدی را به ثبت رسانده که امید است در ۶ ماه دوم سال، این میزان بیش از گذشته رشد کند.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی بیان کرد: میزان خسارت پرداختی شرکت بیمه رازی ۵۰۰میلیارد تومان بوده که رشد ۴۰درصدی را شاهد هستیم، حجم قابل توجهی از این میزان رشد به دلیل پرداخت خسارات سنوات گذشته بوده است.

جباری افزود: پرداخت خسارت در شرکت بیمه رازی رشد داشته و این در حالی است که یکی از مهم‌ترین مولفه‌های خودنمایی یک شرکت در صنعت بیمه، مربوط به فرآیند پرداخت خسارت است.

وی یادآور شد: معدل نسبت خسارت شرکت بیمه رازی در ۶ ماه نخست سال، از معدل صنعت کمتر بوده و این در حالی است که شرکت به دنبال آن است تا در پایان سال نرخ نسبت خسارت کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی با اشاره به اینکه رقابت در بازار بیمه صرفا در گرو نرخ و شرایط نیست، گفت: با ارائه خدمات بیمه‌ای خوب می‌توان شرایط بهتری را در صنعت از آن خود کرد که در این زمینه ستاد باید محصولات جدید را طراحی و بهبود فرآیند خدمات را در دستور کار قرار دهد.

جباری افزود: شعب و نمایندگان باید به رشد و ارتقای فرآیند مشاوره، صدور و پرداخت خسارت توجه ویژه‌ای داشته باشند، تا شرکت بیمه رازی به عنوان مشاور بیمه‌گذاران در صنعت بیمه شناخته شود، زیرا این شرکت نیروهای آموزش‌دیده و مسلط بر بازار بیمه را در اختیار دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند