اردشیر سعدمحمدی با اشاره به تولید ۷ ماهه شرکت گفت: تا پایان مهر سال‌جاری ۱۶۷ هزار و ۷۴۰ تن کاتد تولید شده؛ در حالی‌که فروش شرکت بیش از ۱۷۳ هزار تن بود که نشان می‌دهد میزان فروش از میزان تولید پیشی گرفته است.

 شکوفایی مس از سال آینده کلید می‌خورد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه به‌دلیل بهره‌برداری از طرح‌های توسعه، شکوفایی شرکت مس از سال ۱۴۰۱ شروع می‌شود، افزود: معدن و کارخانه تغلیظ درآلو تا پایان امسال، معدن و کارخانه تولید کنسانتره دره‌زار و کارخانه فلوتاسیون سرباره در فروردین سال آینده راه‌اندازی می‌شوند.   سعدمحمدی ابراز امیدواری کرد افزایش سرمایه شرکت مس تا پایان آبان ماه سال‌جاری انجام شود. وی از زحمات و تلاش خستگی‌ناپذیر مدیران، مجریان و کارکنان شرکت مس تقدیر کرد و گفت: این اتفاقات خوب و اثرگذار به همت تلاش همه مجموعه شرکت مس رقم خورده است.  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران یادآور شد: در طرح‌هایی مانند بهره‌برداری از معدن و کارخانه تغلیظ مس سریدون و فاز سوم سرچشمه برنامه‌ریزی دقیقی لازم است تا با شتاب و تلاش بیشتری اجرایی شود. همچنین، سایر پروژه‌های توسعه‌ای شرکت مس نیز باید با سرعت بیشتری حرکت کرده و اجرایی شوند.

سعدمحمدی همچنین با اشاره به قهرمانی تیم مینی فوتبال مجتمع مس سرچشمه در مسابقات شرکت‌های جهان (fifco)، این موفقیت را به خانواده بزرگ صنعت مس و کارکنان مجتمع مس سرچشمه، تبریک گفت.  وی با بیان اینکه این ارزشمند است که در همه سطوح توسعه‌ها را به طور متوازن شکل دهیم، تاکید کرد: این پیروزی، موفقیتی ارزشمند است؛ چرا که هم‌نام مس در دنیا مطرح شده و هم پرچم کشور به اهتزاز درآمد و هم پرچم صنعت مس شناسانده شد.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند