وی با بیان اینکه هر چه خلق ارزش خدمات بانک بیشتر باشد رضایت مشتری را در پی خواهد داشت افزود: شرط بقا و ادامه حیات سازمان‌ها در عصر امروز همسو بودن با تغییرات تکنولوژی در سطح جهان است. مشتریان هرگاه برای دریافت خدمت هزینه و زمان صرف کنند در قبال آن سهولت استفاده، مشتری‌مداری، احترام و ... را از سرویس‌دهنده مطالبه خواهند کرد که این همان خلق ارزش است.

رئیس هیات مدیره بانک تجارت اظهار کرد: این خلق ارزش که به واسطه افزودن خدمات جدید در محصولات کنونی بانک صورت می‌پذیرد باید به گونه‌ای باشد که موجبات اشتیاق مشتریان را فراهم آورد. بر اساس همین استراتژی، بانک تجارت با رونمایی از شعبه مجازی زمرد سعی بر آن دارد تا با توسعه این زیست‌بوم و افزودن سرویس‌های ارزش افزوده در جهت رفع نیاز و رضایتمندی مشتریان گام بردارد.

 کی‌لانی در ادامه افزود: یکی از استراتژی‌های بانک تجارت فراهم کردن زمینه لازم برای ارائه خدمات غیرحضوری با توجه به آخرین دستاوردهای روز دنیاست، که یکی از این خدمات امروز با رونمایی «کیف پول اعتباری زمرد پی- تارا» که حاصل تلاش کارشناسان بانک تجارت، شرکت مخابرات ایران و مجموعه تارا است معرفی خواهد شد.

 ارائه تسهیلات در نقطه فروش

همچنین حمید‌رضا شریفیان معاون مدیرعامل در راهبری بازار و توسعه کسب و کار با اشاره به سابقه طولانی ارزشمند بانک و اهمیت حضور در بازارهای خرد اظهار کرد: بانک تجارت به دلیل نوع فعالیت و رویکرد خود از گذشته به عنوان بانک مشتریان شرکتی و بزرگ شناخته شده است و امروز یکی از رسالت‌های این بانک ارائه خدمات باکیفیت برای حضور در حوزه مشتریان خرد است.

وی با بیان اینکه «زمرد پی- تارا» در حال حاضر برای پرسنل شرکت مخابرات ایران اجرا خواهد شد افزود: از نکات مهم این خدمت ارائه تسهیلات در نقطه فروش است که بهترین مدل تسهیلات بانکی به شمار می‌رود و نقش موثری در تولید و اشتغال ایفا می‌کند. استفاده از ظرفیت شرکت تارا با توجه به پتانسیل و گستره فعالیت آن، حمایت از پرسنل سازمان‌ها و همچنین بهره‌مندی از ظرفیت شرکت مخابرات ایران در ارائه این خدمت از جمله مزایای دیگر این پروژه است.

سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جلسه رونمایی از کیف پول اعتباری «زمرد پی- تارا»   گفت: شرکت مخابرات ایران از سال ۱۳۵۰ شروع به کار کرده است و از ۱۲ سال گذشته در بخش خصوصی به عنوان بزرگ‌ترین شرکت مادر در ایجاد ارتباط در کشور فعالیت می‌کند.

وی افزود: شرکت مخابرات و بانک تجارت از گذشته تاکنون همکاری‌های متنوعی در بخش‌های مختلف داشته‌اند و این همکاری‌ها در قالب ارائه خدمات ویژه به مشتریان و پرسنل شرکت مخابرات ادامه خواهد یافت.

قنادپور مدیرعامل شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا گفت: یکی از ابزارهای مهم و اساسی که نقش موثری در سبک زندگی مردم دارد تخصیص اعتبار است که خوشبختانه با همکاری بانک تجارت این مهم در قالب خدمت «زمرد پی- تارا» شکل گرفت.

وی ویژگی‌های بارز این خدمت را سرعت، سادگی و امنیت آن عنوان کرد. بنا بر این گزارش زمرد پی – تارا کیف پول اعتباری سازمانی است که با هماهنگی سازمان متقاضی و بانک تجارت شرایط تخصیص اعتبار در کیف پول تارا به کارمندان سازمان متقاضی فراهم می‌شود.

با نصب اپلیکیشن زمرد بانک تجارت و انتخاب گزینه «زمرد پی» می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید. «زمرد پی- تارا» این امکان را برای مشتریان سازمانی فراهم می‌کند تا با کمترین نرخ سود تسهیلات به صورت حضوری و غیرحضوری در دوره زمانی مشخص تا سقف مورد توافق سازمان از فروشگاه‌های بزرگ طرف قرارداد خرید کنند و اقساط آن پس از پایان دوره از حساب حقوقی کارکنان برداشت خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند