مدیرعامل شرکت چند‌وجهی فولاد لجستیک  گفت: در چند سال اخیر تشدید تحریم‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده بود، به طوری که این شرکت در تامین تجهیزات مورد نیاز با موانعی روبه‌رو شد. اگر تسلیم شرایط می‌شدیم، بیم آن می‌رفت که اهداف شرکت و حتی فعالیت‌های روزمره به خطر بیفتد. در چنین شرایطی و با عزم مثال‌زدنی کارکنان تلاشگر و تعهدی که در تامین مواد اولیه شرکت فولاد خوزستان برایمان ایجاد شده بود و همچنین با در نظر گرفتن شرایط ویژه‌ای که به‌ واسطه‌ شیوع بیماری کرونا بر کشور حاکم شد، شرکت چند‌وجهی فولاد لجستیک توانست در سال‌جاری رکورد حمل روزانه، ماهانه و شش ماه اول را بشکند؛ موردی که در تاریخ ۱۰ساله‌ بی‌نظیر بود.

علی قبادی دستیابی به این موفقیت را نشان از بلوغ کاری، مسوولیت‌پذیری و تبلور همکاری مجموعه‌ فولاد لجستیک دانست و افزود: کارکنان جهادگر این مجموعه توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی، بیشترین حجم بارگیری در طول ۱۰ سال اخیر را داشته و موفق شدیم، در شش ماه نخست سال ۱۴۰۰، سه میلیون و ۶۰۰ هزار تن مواد اولیه را جابه‌جا کنیم.

مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک در ادامه‌ گفت: کارکنان مجموعه در مسیر تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفتند. این مجموعه از ابتدای امسال، رشد ۲۵ درصدی در زمینه‌ حمل و نقل را تجربه کرد که در ۱۰ سال گذشته بی‌نظیر بود. همچنین با برنامه‌ریزی مدون و اجرای سیاست‌های تدوین شده، توانستیم ۳۰درصد از اهداف تعیین‌شده سال ۱۴۰۰ پیشی بگیریم.

قبادی ادامه داد: در چهار ماه نخست امسال با حمل ۲ میلیون و ۲۴۲ هزار تن سنگ آهن، رکورد جدیدی در فصل تابستان به دست آمد. از طرفی رکورد حمل روزانه نیز در بیست و سوم مرداد ماه با حمل ۳۳ هزار و ۲۱۶ تن کنسانتره، شکست.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند