جلال علیپور تغییر روش آموزش به نمایندگان بیمه زندگی این شرکت را تحول‌گرایانه خواند و با بیان اینکه آثار این تغییر خیلی سریع نمایان شده است، اظهار کرد: وصولی بیمه‌نامه‌های زندگی صادره جدید در سال‌جاری ۵/ ۲ برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است. وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امکان ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی انفرادی با تعهدات مطلوب برای بیمه‌گذاران زندگی شرکت بیمه رازی وجود دارد، گفت: طرحی به این منظور ارائه شده است و پس از دریافت مجوزهای لازم، جزئیات آن ارائه خواهد شد.

علیپور بررسی امکان ارائه تسهیلات و تخفیفات در بیمه‌های غیرزندگی ویژه بیمه‌گذاران زندگی را نیز در دستور کار دانست و خاطرنشان کرد: می‌توان چنین روندی را پایه گذاری کرد، اما عملیاتی شدن آن نیازمند هماهنگی‌های درون سازمانی است.

سرپرست مدیریت توسعه بازار بیمه‌های زندگی شرکت بیمه رازی همچنین به موضوع مبهم بودن پرداخت سود مشارکت به بیمه‌نامه‌های منقضی شده که اندوخته آنها به صورت مستمری پرداخت می‌شود نیز اشاره کرد و با بیان اینکه آیین‌نامه ۶۸ در این زمینه به بازنگری نیاز دارد، افزود: اکنون رویه جاری در صنعت بیمه یکسان است، مگر اینکه تغییری توسط نهاد ناظر در آن ایجاد شود.

علیپور در ادامه تاکید کرد که مدیریت توسعه بازار بیمه‌های زندگی بیمه رازی با جدیت از استراتژی اقیانوس آبی پیروی می‌کند و افزود: ما به دنبال ایجاد بازار جدید و تغییر نحوه خدمات‌رسانی به مشتریان هستیم که بخش‌هایی از این تحول‌گرایی به زودی عملیاتی خواهد شد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند