عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه با برخی معاونان استان‌ها  بابیان مطلب فوق گفت: حجم بالایی از عملیات بانکی استان‌ها صرف فعالیت توسعه‌ای و در راستای ایجاد آثار اجتماعی مثبت میان اقشار کم برخوردار جامعه می‌شود و از این ‌رو استخراج تراز اقدامات و شاخص‌های توسعه‌ای بانک در کنار تراز مالی بانک نشان‌ دهنده عملکرد حقیقی بانک توسعه تعاون است.

 امیر هوشنگ عصارزاده نهادینه‌شدن تفکر راهبردی میان همکاران را در تحقق اهداف توسعه‌ای بانک مهم برشمرد و گفت: همه همکاران در سطوح اجرایی و راهبری با آگاهی از سیاست‌ها و راهبردهای بانک فرآیندهای اجرایی را در سطح شعب به‌گونه‌ای اجرا کنند که نقش‌آفرینی بانک در طرح‌های ملی و اعطای تسهیلات توسعه‌ای به نحو مناسبی محقق شود.

عصارزاده به نقش مهم معاونان استان‌ها در پیشبرد برنامه‌های عملیاتی استان‌ها اشاره کرد و گفت: در هر استان، با توجه به‌اندازه فعالیت استان‌ها، بین یک تا سه معاون در مدیریت شعب استان مشغول به‌کار هستند، که راهبری بسیاری از مسائل اجرایی استان، تقویت توان تسهیلاتی، حمایت و ارتقای سرمایه انسانی، مدیریت جریان منابع و مصارف و مدیریت نقدینگی از جمله مهم‌ترین ماموریت‌های آنها است.

وی افزود: توفیق استان در تحقق برنامه ابلاغی و ارتقای شاخص‌های مالی و بانکی تا حد زیادی وابسته به نحوه فعالیت معاونان استان‌ها است و هر استانی در این جایگاه، حائز مزیت باشد، با نتیجه بهتری در عملکرد مواجه بوده است.

عصارزاده با بررسی عملکرد بانک توسعه تعاون در شاخص‌های کلان گفت: رشد کمی تسهیلات و سپرده‌ها تا حد مناسبی محقق شده و علاوه بر رشد کمی شاخص‌ها، تاکید زیادی بر کیفیت و سرعت خدمات بوده است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند