مدیرعامل بیمه ایران در  این بازدید که مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران وی را همراهی می‌کرد با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت، افزود: از همان لحظات اولیه وقوع حادثه برای آمادگی کامل برای ایفای تعهدات در حداقل زمان ممکن، کارگروهی تخصصی در این زمینه در بیمه ایران تشکیل شد تا بلافاصله پس از اعلام شرکت پالایش نفت تهران برای حضور کارشناسان بیمه ایران در این مجموعه، مراحل تشکیل پرونده، ارزیابی و پرداخت خسارت انجام شود.  سیدمجید بختیاری افزود: در حال حاضر نیز آمده‌ایم ضمن ارائه هرگونه کمک، این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که این حادثه را یک حادثه ملی می‌دانیم؛ گروه بسیار خوبی برای آن تشکیل داده‌ایم و برای انجام ایفای تعهدات، با رعایت مقررات حرفه‌ای، آمادگی کامل داریم.

در ادامه این نشست، مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران نیز در سخنانی گفت: کنترل و اطفای آتش‌سوزی این مجموعه با کمک مجموعه آتش‌نشانی پالایشگاه و سازمان آتش‌نشانی تهران، اقدامی بی‌نظیر در اطفای حریق در مجموعه پالایشگاهی بود که در کمتر از ۲۶ ساعت موفق به کنترل، اطفای حریق و مانع از سرایت آن به سایر مجموعه پالایشگاه تهران شدند و توانستند این پالایشگاه را مجددا به چرخه تولید بازگردانند.

حامد آرمان‌فر مشتری‌مداری بیمه ایران را ستود و عنوان کرد: تدابیر بسیار خوبی از سوی بیمه ایران صورت گرفت که جای بسی قدردانی و تشکر دارد. این امر نشانگر مشتری‌مداری شماست. ما در زمان وقوع حادثه بیشتر به دنبال مهار آتش بودیم و این موضوع برای ما بسیار مهم بود. حضور کارشناسان شما در کنار کارشناسان شرکت پالایش نفت تهران می‌تواند به بازسازی هرچه سریع‌تر این مجموعه کمک شایانی کند. همچنین در ادامه جلسه، معاون فنی بیمه ایران نیز در سخنانی، اقدام بیمه‌گذار در زمان وقوع حادثه برای حفظ، صیانت و نجات مخازن آتش‌گرفته را یکی از اقدامات مفید و موثر دانست و گفت: آنچه برای نجات لازم بوده به شایستگی انجام‌شده است.

احمد صفرزاده عرصه هنرنمایی بیمه‌گر را در زمان وقوع حادثه عنوان کرد و افزود: بیمه ایران از زمان وقوع حادثه آمادگی خود را برای ایفای تعهدات بیمه‌نامه اعلام کرده و امروز در این مجموعه ملی حضور پیدا کردیم تا به خاطر اهمیت و فوریت موضوع، پیگیری‌ها را از نزدیک دنبال کنیم. به همین منظور شرکت ارزیابی خسارت محک را برای برآورد اولیه خسارت معرفی می‌کنیم و امیدواریم با همکاری مجموعه شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن گزارش نهایی برای پرداخت خسارت آماده شود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند