علیرضا حجتی، معاون توسعه بازار و شبکه فروش دراین مراسم با اشاره به تحقق اهداف جشنواره که در راستای اهداف عالیه شرکت بیمه کارآفرین است، اظهار امیدواری کرد که این تلاش و همدلی بیشتر از قبل موجب درخشش بیمه کارآفرین در صنعت بیمه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین نیز، هدف از برگزاری این مراسم را قدردانی از زحمات همه همکاران و شبکه فروش در کسب موفقیت‌های شرکت دانست و افزود: شرکت بیمه کارآفرین دستاوردهای ارزشمندی در سال ۹۹ کسب کرده است که از آن جمله می‌توان به افتتاح و راه‌اندازی باشگاه مشتریان و نرم‌افزار بازدید اولیه ویسمن اشاره کرد.

محمد حیدری با اشاره به اینکه بیمه کارآفرین در استفاده از دنیای دیجیتال پیشرو است اظهار امیدواری کرد همکاران و شبکه فروش در استفاده بهینه از دنیای دیجیتال با توجه ویژه به رویکردهای نوظهور در حوزه الکترونیک توانمندی‌های لازم را برای ورود هرچه بیشتر به این عرصه کسب کنند. حیدری ضمن تقدیر از مشارکت شعب و نمایندگان و اشاره به وجود نیروی انسانی در شرکت به ویژه جشنواره فروش از ایشان خواست همچون همیشه در راه اهداف و چشم‌انداز شرکت بیمه کارآفرین قدم بردارند.

درپایان این همایش از نمایندگان برتر فروش بیمه‌های زندگی براساس ارزشیابی انجام شده در کل کشور (به صورت آنلاین) و از نمایندگان شعب تهران حاضر در مراسم با اهدای تندیس و جوایز نفیس و همچنین از نمایندگان برتر بیمه درمان خانواده و بیمه‌های اموال نیز با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند