امین ابراهیمی، مدیرعامل به همراه مرتضی پورعبدی مدیر حمل و نقل صنعتی و علی قبادی مدیرعامل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک در دفتر راه‌ آهن جمهوری اسلامی ایران با سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌‌آهن دیدار کردند.

همچنین در این دیدار رسولی به همکاری دیرینه راه‌آهن با شرکت فولاد خوزستان اشاره کرد و افزود: حمل‌ونقل ریلی یکی از امن‌ترین راه‌های مواصلاتی کشور به شمار می‌آید. پیشینه‌ همکاری راه‌آهن کشور با شرکت فولاد خوزستان به چهار دهه پیش برمی‌گردد. در این مدت همکاری نزدیک و تبادل اطلاعات میان متخصصان شرکت فولاد خوزستان و همکاران راه‌آهن باعث توسعه و سهولت در بارگیری و تخلیه مواد موردنیاز شرکت فولاد خوزستان شده است. 

ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان هم اظهار کرد‌:  فولاد خوزستان یکی از شرکت‌های صادرات‌ محور است، از طرفی حمل‌‌و‌نقل مواد اولیه و صادرات از طریق راه‌آهن ایمن‌تر و به‌صرفه‌تر است. 

وی در ادامه گفت: همکاری شرکت فولاد خوزستان و راه‌آهن فقط به حمل‌ونقل محدود نیست و تبادل اطلاعات و تخصص در کنار استفاده از تجربه‌های موفق نیز در دستورکار است. بارگیری ریلی، حمل، ورود و تخلیه به موقع سنگ‌آهن منجر به پایداری تولید می‌شود. انتطار داریم، شرکت راه‌آهن نسبت به ایجاد قطار باری برنامه‌ای و کاهش هزینه‌های حمل‌و‌نقل ریلی همکاری کند.

مدیرعامل راه‌آهن کشور ضمن تایید ادامه‌ همکاری مستمر و صمیمانه با فولاد خوزستان گفت: برای اجرایی کردن خواسته‌های فولاد خوزستان کارگروهی با مسوولیت معاون بازرگانی و بهره‌برداری تشکیل می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند