‌هانس دیوید گفت: در فروشگاه‌های زنجیره‌ای قبل از هر موضوعی مشتری در نظر گرفته می‌شود، اینکه مشتری چه امکانات، کالا و چه آرامشی نیاز دارد.

مدیر توسعه ‌هایپراستار با بیان اینکه چرا فروشگاه‌هایی همچون مجموعه هایپراستار موفق می‌شوند، افزود: مشتری با ورود به اینگونه مجموعه‌ها مطمئن است که هر نوع کالایی را در آن می‌تواند تهیه کند که مانع ترافیک، آلودگی و صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

دیوید با اشاره به عرضه لوازم خانگی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، خاطرنشان کرد: کالاهایی که در این مجموعه‌ها عرضه می‌شود از برندهای مطرح این صنعت تهیه می‌شود، از طرفی چه دانشی عرضه این کالاها نیاز دارد که نیروهای فروشگاه‌های زنجیره‌ای ندارند و فقط فروشگاه‌های عرضه لوازم خانگی دارند.

وی افزود: تنها تفاوت در این موضوع این است که ما یک فضای بزرگ برای عرضه این نوع کالاها تاسیس کرده‌ایم، افرادی هم که در این بخش کار می‌کنند همه دوره‌های آموزشی را طی کرده‌اند و تخصص دارند و زمانی که خدمات ارائه می‌دهند مشتری مطمئن است که می‌تواند تفاوت سه برند مختلف را توضیح دهد.

مدیر توسعه‌ هایپراستار، ادامه داد: همچنین ما در مجموعه خود برخی امکانات مانند فروش اقساطی با کمترین فشار به مشتریان را در شرایط فعلی اقتصادی در نظر می‌گیریم، با این اوصاف چه ایرادی دارد که فروشگاه‌های زنجیره‌ای لوازم خانگی عرضه کنند؟

دیوید تاکید کرد: در همه دنیا از چین گرفته تا کشورهای اروپایی به این موضوع رسیده‌اند، اما اینکه برخی از افراد هنوز به این فکر می‌کنند که باید در یک سیستم سنتی کارها پیش برود و هر کالایی باید جداگانه عرضه شود و نمی‌توان همه را زیر یک سقف عرضه کرد، یک نظر شخصی است.

وی گفت: اگر عرضه این کالاها از نظر مشتری تایید شده نبود، قطعا این کالاها را از این فروشگاه‌ها تهیه نمی‌کرد.

مدیر توسعه‌ هایپراستار افزود: چرا باید برخی از کالاها در این مجموعه‌ها عرضه نشود و از آرامش و شرایط خوب مشتری‌ها عبور کنیم تا یکسری منافع شخصی را جوابگو باشیم؟

دیوید با بیان اینکه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ باید تنوع کالایی بالا باشد، بیان کرد: با توجه به تحریم‌ها و مشکلاتی که در زنجیره تولید وجود دارد در فروشگاه‌های بزرگ‌هایپراستار حدود ۲۵ هزار قلم کالا عرضه می‌شود، این در حالی است که قبل از اینکه مشکلات تحریم و تولید به وجود بیاید حدود ۳۵ هزار قلم کالا عرضه می‌شد و این تنوعی است که در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. مدیر توسعه ‌هایپراستار تصریح کرد: این در حالی است که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ در دبی یا ترکیه حدود ۵۰ هزار قلم کالای مختلف عرضه می‌شود و این تعداد در فروشگاه‌های آمریکا، اروپا و حتی چین به ۷۵ هزار قلم کالا می‌رسد.

وی تاکید کرد: این تنوع کالایی برای ارائه خدمات بهتر از جمله رفاه، آرامش و دسترسی به قیمت‌های بهتر به مشتریان است.

دیوید خاطرنشان کرد: اگر مشتری این نوع خدمات را نپسندد قطعا خرید نمی‌کند و به فروشگاه‌هایی مراجعه می‌کند که خدمات بهتر ارائه کند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند