رضا دولت‌آبادی با اشاره به سرویس‌های متنوع ارزی و ریالی این بانک یادآور شد: شبکه گسترده بانک تجارت در داخل و خارج از کشور همواره آماده خدمت‌رسانی به طرح‌های دارای اولویت مجموعه وزارت صمت است و امیدواریم امضای این تفاهم‌نامه تبدیل به نقطه عطف جدیدی در توسعه همکاری‌ها شود. وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه طرح تام دارای ظرفیت‌های گسترده و مفاد جامع و کاملی است افزود: بانک تجارت آمادگی این را دارد در کنار تعهدات مندرج در این تفاهم‌نامه، از طریق خدمات نوین تامین مالی در راستای کاهش هزینه‌های تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های دارای اولویت مجموعه ایمیدرو، پشتیبان و حامی این دسته از شرکت‌ها باشد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این مراسم با تشریح ظرفیت‌های اقتصاد ایران در صنایع مختلف گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت خود را موظف می‌داند که زمینه را برای جذب نقدینگی بخش‌خصوصی فراهم آورده و با افزایش کارآیی صنایع، فضا را برای صاحبان پول و سرمایه قابل‌قبول سازد.

رزم حسینی با اشاره به حمایت‌های گسترده شبکه بانکی از بخش تولید، این عملکرد را مطلوب توصیف کرد و گفت: در سال 1399 باوجود شیوع بیماری کرونا و فشارهای حاصل از تحریم‌های گسترده بر اقتصاد کشور، خوشبختانه صنعت کشور رشد قابل‌قبولی را به ثبت رساند. 

وی گفت: با پیشبرد اهداف طرح تام و امضای تفاهم‌نامه همکاری با بانک‌های کشور گام‌های موثری در فعال‌سازی ظرفیت‌های راکد واحدهای صنعتی و معدنی برداشته می‌شود. در این مراسم جمعی از معاونان و مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و اشرف‌‌نژاد عضو هیات‌مدیره بانک تجارت و شریفیان، معاون مدیرعامل در راهبری بازار و توسعه کسب‌وکار حضور داشتند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند