به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل لـله‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در ایام تعطیلات نوروزی به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرد و ضمن بازدید از چند کارخانه در مناطق صنعتی شهرستان‌های بروجن و اردل با بیان این مطلب افزود: بانک رفاه کارگران آمادگی لازم را برای حرکت در مسیر رونق تولید و پشتیبانی‌های لازم برای تامین سرمایه در گردش واحد‌های تولیدی دارد و از سوی دیگر، افزایش دانش صنعتگران، روزآمد کردن تجهیزات، افزایش کیفیت محصولات و عرضه درست و مناسب تولیدات داخلی در رونق چرخه تولید و رفع موانع موجود نیز، بسیار حائز اهمیت است.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: درکنار تولید و ایجاد بستر مناسب در جهت پشتیبانی‌های لازم، بازاریابی و فروش تولیدات داخلی، یکی از عوامل مهم در رفع موانع موجود است که مقام معظم رهبری نیز در سخنان نوروزی خود، بر این موضوع مهم تاکید کردند.

این سفر در راستای تحقق شعار سال مبنی بر «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»  انجام شد که مدیرعامل بانک رفاه کارگران در این سفر از چند کارخانه مناطق صنعتی شهرستان‌های بروجن و اردل بازدید و با مدیران این مجموعه‌ها گفت‌وگو کرد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در این سفر از کارخانه‌های نان صنعتی «آزاد توشه سپاهان» (بزرگ‌ترین کارخانه نان صنعتی غرب آسیا)، بروجن خودرو (سازنده خودروهای میدل باس و مینی‌بوس)، مرکز تحقیقات صنعتی شهید محسن برجیان، سیم و کابل سالم و... بازدید کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند