مدیرعامل بیمه سینا در این دیدار در جمع زلزله‌زدگان و مسوولان محلی اظهار کرد: از ساعات اولیه وقوع زلزله، کارشناسان خود را برای ارزیابی خسارت به این شهر اعزام کرده و از آنها خواستیم تا در کمترین زمان ممکن خسارت‌ها را ارزیابی و محاسبه کنند تا بتوانیم وظیفه‌ خود را در قبال مردم سی‌سخت انجام دهیم. وی با بیان اینکه وقوع این‌گونه حوادث، اهمیت استفاده از خدمات بیمه را بیشتر نمایان می‌کند، ادامه داد: مردم باید تلاش کنند تا ساختمان و ابنیه خود را با هزینه اندک تحت پوشش بیمه قرار دهند تا هنگام بروز حوادث و بلایای طبیعی با مشکلات کمتری مواجه باشند.

مدیرعامل بیمه سینا در ادامه این سفر در بازدید  از شعبه یاسوج، با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ بیمه در بخش‌های مختلف کشور، بیان کرد: بیمه از جمله اقدامات پیشگیرانه در هنگام بروز حوادث است که باید بیشتر برای مردم تشریح و تبیین شود تا هنگام بروز اتفاقاتی مثل زلزله سی‌سخت، مردم بتوانند از مزایای آن برخوردار شوند. وی با ابراز رضایت از عملکرد شعبه یاسوج در سال ۹۹ گفت: خوشبختانه پیشرفت خوبی در عملکرد این استان حاصل شده و امیدوارم که این روند با تلاش بیشتر شبکه فروش ادامه یابد.

مدیرعامل بیمه سینا توجه به اصول مبتنی بر ریسک و بازده را در جذب پرتفوی ضروری دانست و افزود: ترکیب متوازن پرتفوی و رعایت اصول مدیریت ریسک از برنامه‌های جدی شرکت و یکی از دلایل موفقیت آن در دو سال اخیر است. وی با اشاره به رشد تولید حق بیمه شرکت در سال‌جاری بیش از متوسط صنعت بیمه گفت: علاوه بر این ذخایر شرکت در حال حاضر بیش از مقدار مورد نیاز و در وضعیت مطلوبی قرار دارد و در واقع پشتوانه بسیار خوبی برای بیمه سینا حساب می‌آید.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند