در فهرست منتشر شده سازمان مدیریت صنعتی علاوه بر اینکه رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت مختلف تعیین و مشخص شده است، رتبه هر کدام از این شرکت‌ها در حوزه فعالیت خودشان نیز به صورت جداگانه منتشر شده است. در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته نام ۳۰ شرکت دیده می‌شود. در گزارشی که در خصوص جایگاه شرکت‌های گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته منتشر شده جایگاه هرکدام از این شرکت‌ها از نظر میزان فروش و رشد هرکدام آورده شد.

در این گروه، شرکت آسان پرداخت پرشین رتبه اول خود را مانند سال گذشته به‌رغم افت ۳ پله‌ای در رتبه کل حفظ کرده است. در این بین اما شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با رشد ۷۴ پله‌ای بیشترین میزان رشد را در رتبه کل نسبت به سال گذشته در میان شرکت‌های این گروه داشته است.

همچنین این شرکت جزو پنج شرکت برتر در رشد سریع بین صد شرکت سوم (رتبه ۲۰۱ تا ۳۰۰) بوده است. معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست ۱۰۰ شرکت سوم طی چهار سال اخیر بوده است. شرکت‌های بین‌المللی سیستم‌ها و اتوماسیون و شرکت افزارپرداز رمیس نیز به ترتیب با تغییر ۵۹ و ۵۷ پله‌ای در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند. در میان شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های مالی طبق فهرست منتشر شده، شرکت زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان بین ۱۰۰ شرکت سوم (رتبه ۲۰۱ تا ۳۰۰)  بیشترین رشد پله‌ای را نسبت به سال گذشته با ۱۰۹ پله تجربه کرده است. پس از آن شرکت تجارت الکترونیکی پارسیان کیش رشد ۸۳ پله‌ای و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا رشد ۷۴ پله‌ای را میان شرکت‌های فعال حوزه فناوری‌های مالی تجربه کرده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند