سالکو یکی از  تولیدکنندگان درب و پنجره با کیفیت است که علاوه بر ارائه انواع درب و پنجره‌های دو جداره UPVC، خدماتی از جمله نصب و اجرای نمای ساختمان را هم به بازار ارائه می‌دهد. از دیگر محصولات و خدماتی که این برند ارائه می‌دهد می‌توان به جان‌پناه‌ها (هند ریل‌ها)، انواع سایبان (لوور و شاتر) و سقف‌های شیشه‌ای اشاره کرد. میثم صالح‌آبادی، مدیرعامل سالکو گفت: شرکت پنجره دوجداره سمیر با برند تجاری سالکو از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در شهر تهران و در زمینه تولید و اجرای نماهای مدرن ساختمانی از جمله کرتین‌وال، فریم‌لس، اسکای‌لایت، سایبان و... آغاز کرده است. این شرکت در حال حاضر توانسته با ارائه و تولید بهترین پنجره‌های دوجداره که به صورت کاملا اتوماتیک تولید می‌شود شهرت خوبی در میان پیمانکاران ساختمانی کسب کند. وی افزود: این شرکت به خریداران علاوه بر تامین پنجره دوجداره مورد نیاز، مشاوره، نصب و اجرای نمای ساختمان را هم ارائه می‌دهد و کمک می‌کند پیمانکاران و صاحبان ساختمان‌ها بتوانند بدون سردرگمی بهترین گزینه را برای نمای ساختمان‌ها انتخاب کنند. به گفته وی، سالکو در حال حاضر برای بیش از ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است. وی در ادامه افزود: پنجره‌های دوجداره یکی از محبوب‌ترین پیشنهادهای این شرکت است که بسیار مقاوم هستند و عایق‌بندی خوبی دارند و حتی قیمت آنها نسبت به باقی محصولات مشابه در بازار بسیار مناسب است. نکته مهمی که باعث شده پنجره‌های دوجداره سالکو یکی از پنجره‌های مورد قبول باشد این است که پنجره‌های این برند در انواع مختلفی از پروفیل با کیفیت بالا از جمله پروفیل آلومینیومی، UPVC و Alu-Wood به بازار ارائه می‌شود. از دیگر نکات جالب این است که پنجره‌های ارائه شده سالکو متناسب با هر خانه و هر ساختمان و در هر شرایط آب و هوایی ساخته می‌شود و در نهایت در هر پروژه با کمک مهندسان این مجموعه نصب و ارائه می‌شود.

 اجرای نماهای شیشه ای مدرن

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مجموعه سالکو همچنین اجرای نماهای شیشه‌ای و نماهای مدرنی را تاکنون در پرونده کاری خود داشته است. انواع نمای شیشه‌ای ساختمان که این مجموعه توانایی اجرا و پیاده‌سازی آن را دارد شامل نمای شیشه‌ای فریم‌لس، نمای شیشه‌ای اسپایدر، نمای دو پوسته و نمای شیشه‌ای کرتین‌وال است. به گفته مدیرعامل برند سالکو، این شرکت خدمات مهندسی و تخصصی خود را با نرم‌افزارهای مهندسی در زمینه تخصصی نما و پنجره دوجداره از جمله نرم‌افزارهای آلمانی Logical OrgaData، Athena و SJ mepla و تهیه نقشه‌های شاپ و دیتیل‌های اجرایی و ارائه راه‌حل‌های اجرایی نماهای خاص و پیچیده انجام داده است.

 پروژه‌های شرکت سالکو

وی گفت: سالکو تاکنون بیش از ۲۰ پروژه بزرگ را انجام داده که از میان آنها می‌توان به پروژه اداری ساختمان کارگزاری بانک سپه در تهران، پروژه تجاری منیریه تهران، پروژه مروارید غرب، پروژه مرکز خرید ۱۶۰ هزار متری آفتاب مشهد، پروژه برج‌های ۲۵ طبقه شهید خرازی تهران، پروژه مجتمع تجاری سلام قم، پروژه مجموعه ورزشی استخر انقلاب، مجتمع تجاری اقامتی امام رضا(ع) در مشهد، پروژه دهکده گلف سرزمین ایرانیان و بسیاری پروژه‌های دیگر اشاره کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند