در جریان این بازدید حجت بهاری‌فر، مدیرعامل بیمه ما در جریان آخرین وضعیت مجتمع قرار گرفت و راهکارها و پیشنهادهای خود را برای بهبود عملکرد مجتمع ابراز کرد.

بهاری‌فر هدف از تاسیس مجتمع بانک بیمه را برقراری ارتباط موثر با بدنه و مشتریان بانک ملت و پیاده‌سازی فرآیند فروش به بهترین شکل عنوان کرد و گفت: مجتمع بانک بیمه در سال جاری موفق‌تر از گذشته عمل کرده و موجب رضایت بیشتر بانک شده است. به گفته وی، تعامل موجود، بستری فراهم کرده که باید از آن به نحو احسن استفاده کنیم تا دستیابی به اهداف شرکت  تسهیل شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با نوآوری و کشف بازارهای جدید، اصلاح فرآیندها، مدیریت دانش مناسب و خودباوری در راستای رشد شرکت گام برمی‌داریم تا با رشد  بیمه «ما»، صنعت نیز رشد کند. یکی از مهم‌ترین اهداف ما در این زمینه، ترویج فرهنگ  بیمه  در میان آحاد مردم و آگاهی از لزوم صندوق‌های بازنشستگی است که این امر مستلزم اهتمام و همکاری همه ارکان صنعت است.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه «ما» با اشاره به رشد ۶۲ درصدی پرتفوی در ۹ ماه ابتدای سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: فروش شرکت بیمه «ما»، در ۹ ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۶۰ درصد رشد داشته و به ۱۰۸۸۶ میلیارد ریال رسیده است که ۴۶ درصد آن توسط مجتمع بانک بیمه تحقق یافته است. افزون بر اینکه تعداد بیمه‌نامه‌‌های صادره این شرکت در آذر امسال نسبت به آذر سال گذشته رشدی ۴۲ درصدی را نشان می‌دهد.

مجید زندکریمی، مدیر مجتمع بانک بیمه شرکت بیمه ما با ارائه گزارش عملکرد کلی، ضریب خسارت و سهم از بازار شعبه خود را تشریح کرد. وی در این خصوص گفت: فروش مجتمع بانک بیمه تا پایان آذرماه، به پنج هزار میلیارد ریال رسید که معادل کل پرتفوی پیش‌بینی شده مجتمع در  سال ۱۳۹۹  است.

وی افزود: مجتمع بانک بیمه ۴۹۶  میلیارد تومان بیمه‌نامه فروخته است که رشدی ۱۰۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است. از نظر تعداد بیمه‌نامه نیز  ۸۱درصد رشد کرده و از  ۲۸۰ هزار و ۵۲۴ فقره بیمه‌نامه به ۵۰۸  هزار و ۴۲ فقره بیمه‌نامه رسیده است. زندکریمی خاطرنشان کرد: ۱۴۴درصد از برنامه‌های پیش‌بینی شده مجتمع محقق شده است که ۴۶ درصد حق بیمه تولیدی شرکت در این ۹ ماه است.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند