مدیرعامل بیمه البرز ضمن اعطای چک خسارت به این بیمه‌گذار خسارت‌دیده گفت: بیمه البرز نگاه ویژه‌ای به پرداخت سریع و دقیق خسارت دارد و بر همین اساس و همچنین با توجه به لزوم افتتاح هرچه سریع‌تر بیمارستان مادر که یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ملی و منطقه‌ای در بخش درمان است، بیمه البرز در کوتاه‌ترین زمان ممکن کل خسارت را پرداخت کرد.

وی ادامه داد: ما مفتخریم به متولیان ساخت بیمارستان مادر استان قم که از پروژه‌های بزرگ منطقه است، خدمات بیمه‌ای ارائه می‌دهیم و تلاش می‌کنیم با ارائه بهترین خدمات به‌ویژه در پرداخت خسارت،‌ رضایت بیمه‌گذاران خود را جلب کنیم.

علیرضا مقرب، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه البرز نیز در این جلسه درباره پرونده خسارت بیمارستان مادر قم توضیح داد: احداث بیمارستان مادر یکی از پروژه‌های برتر منطقه و کشور است که متاسفانه در آستانه افتتاح با خسارت آتش‌سوزی مواجه شد. وی افزود: با توجه به تخصصی بودن پرونده و با توجه به اینکه خسارت علاوه برسازه به تجهیزات بیمارستانی آماده بهره‌برداری و زیرساخت‌های الکترونیک وارد شده، بود نیازمند کارشناسی بسیار خاص و فنی بود که کارشناسان فنی حرفه‌ای بیمه البرز در کمترین زمان ممکن،‌ پرونده خسارت را مورد بررسی قراردادند و تمام خسارت در کمترین زمان ممکن پرداخت شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند