مدیرعامل شرکت گل‌گهر افزود: بر این اساس یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این زمینه باید به‌طور جدی در دستور کار قرار بگیرد، تامین و تولید قطعات مصرفی و موردنیاز کارخانه‌های صنعتی بزرگ مستقر در این منطقه است که از مدت‌ها پیش، طرح احداث شهرک تخصصی صنعتی در منطقه گل‌گهر در دستور کار قرار گرفت و با پیگیری‌های انجام‌شده توانستیم مجوز احداث بزرگ‌ترین شهرک تخصصی صنعتی منطقه جنوب‌شرق کشور با اختصاص زمین این طرح را بگیریم.

وی بیان کرد: تمامی اقدامات فنی، مهندسی و مدیریتی این طرح برعهده شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر است که این شرکت به‌عنوان شهردار منطقه گل‌گهر عمل می‌کند و شرکت‌های اصلی منطقه نیز سهامداران آن هستند.

به گفته ملارحمان، بزرگ‌ترین شهرک تخصصی معدنی و صنعتی جنوب‌شرق در زمینی با بیش از ٥٠٠ هکتار در طرح جامع گل‌گهر با مشارکت شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی مستقر در منطقه گل‌گهر شروع به فعالیت کرده است و به‌زودی کارخانه‌های متعدد در این شهرک، فعالیت خود را شروع خواهند کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: سرمایه‌گذاران از فرصت به‌وجود آمده استفاده کنند و با هماهنگی با اداره صنعت، معدن و تجارت سیرجان و شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر به‌عنوان‌ متولی این شهرک صنعتی برای اخذ مجوز اقدام کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند