موسسه بنکر در بخشی از بیانیه اهدای تندیس به بانک آینده اعلام کرد: علاوه بر معیارهای عملکرد خوب، واکنش سریع و ابتکاری بانک آینده در برابر همه‌گیری کرونا، توجه داوران را به خود جلب کرده است. این شرکت، بزرگ‌ترین دارایی خود، یعنی مرکز نمایشگاهی ایران مال را در طول یک هفته به یک بیمارستان ۳هزار تختخوابی برای مبتلایان به کرونا تبدیل کرد. از سوی دیگر، بانک آینده اولین بار در ایران است که یک سامانه الکترونیکی شناخت مشتری (eKYC)  یا همان احراز هویت الکترونیکی مشتریان از طریق اپلیکیشن متمایز کیلید را معرفی کرده است.

همچنین این بانک با استفاده از سیستم‌عامل Finotech توسعه بانکداری دیجیتال و باز را تقویت کرده است. این برنامه همچنین درحال ‌توسعه برنامه‌های جدید از طریق اتحاد استراتژیک با fintechs و با کمک برنامه شتاب‌دهنده Finnova است. بنابراین گزارش محمد فطانت، مدیرعامل بانک آینده نیز دراین‌باره گفته: «استراتژی‌های اصلی ما شامل مدیریت منابع و کاهش هزینه، مدیریت هزینه‌ها، درآمد مشترک و تقویت ثبات مالی بانک بوده است.»

نشریه بنکر (Banker) وابسته به موسسه فایننشال تایمز با بیش از ۹۰ سال سابقه حرفه‌ای در زمینه بانکداری در سطح جهانی، هر سال اقدام به ارزیابی بانک‌ها می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند