مدیرعامل شستا اضافه کرد: برهمین اساس فروش خالص تجمیعی هلدینگ‌های تابعه شستا نیز در شرکت‌های مدیریتی رشد ۵۸درصدی را تجربه کرده است و از ۳۳هزار میلیارد تومان به ۵۲ هزار میلیارد تومان فروش دست یافته که این مهم در ۶ماهه ابتدای سال ۹۹، محقق شده است. درهمین حال در شرکت‌های زیرمجموعه، با حمایت‌های شستا و دستور مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا)، فرآیند بازسازی و نوسازی مجموعه تولیدی صنایع چوب اسالم آغاز شده است که در اولین گام برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تعمیرات، واحد تراشکاری این مجتمع که از سال ۹۲ تاکنون غیر فعال بود، مجددا آغاز به کار کرده  و به چرخه تولید بازگشت. ضمنا با راه‌اندازی مجدد این واحد،  صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها صورت پذیرفته و همچنین با اتمام تعمیرات شاهد رونق تولید و اشتغال‌زایی برای جوانان منطقه خواهیم بود.

 بازدید از پروژه‌های اسید سیتریک و کاغذسازی بیستون تامین کرمانشاه

به گزارش شستا رسانه، مدیر برنامه‌ریزی شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی با همراهی نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری تاپیکو و صنایع پتروشیمی از روند پیشرفت پروژه‌های اسید سیتریک و کاغذ بیستون در کرمانشاه بازدید کردند.

 محمدابراهیم راعی در بازدید از پروژه احداث و راه‌اندازی مجدد کارخانه اسید سیتریک کرمانشاه با اشاره به پیشرفت پروژه و ورود به فاز تولید آزمایشی گفت: انتظار داریم این پروژه پس از 12 سال توقف فعالیت، در سریع‌ترین زمان ممکن به چرخه تولید کشور برگردد. وی همچنین در بازدید از پروژه کاغذسازی بیستون، به نصب 400 تن تجهیزات و ماشین‌آلات این پروژه توسط شرکت فیرمکو اشاره کرد و افزود: روند پیشرفت پروژه مطلوب بوده و امیدواریم با رفع موانع و مشکلات موجود، این پروژه در نیمه اول سال 1400 به بهره‌برداری برسد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند